Agnieszka Kaczorowska zdradziła płeć dziecka! Chłopiec czy dziewczynka?

Agnieszka Kaczorowska pokazała ciążowy brzuszek!

Agnieszka Kaczorowska od kilku miesięcy przygotowuje się do roli mamy. Gwiazda wraz z mężem 1 stycznia ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Jej brzuszek jest coraz większy! Zobaczcie!

Agnieszka Kaczorowska pokazała ciążowy brzuszek!

Agnieszka Kaczorowska wraz z mężem Maciejem Pela ogłosiła na początku 2019 roku, że wraz z mężem spodziewa się pierwszego dziecka.

„Dziś świętujemy radosną nowinę? Jesteśmy wdzięczni za piękny rok, który właśnie mija? Jednocześnie nie możemy się doczekać tego co wydarzy się w tym, który zaraz zaczniemy… W 2019 dołączy do nas małe #Pelątko ?❤️ i spełni nasze skryte marzenie. Na pewno przyniesie ze sobą też dużo wyzwań…Jesteśmy na nie gotowi i choć momentami trochę przerażeni, to przede wszystkim bardzo szczęśliwi❗️Dziękujemy za wszystkie życzenia, które od Was otrzymujemy, ale teraz najważniejsze, aby Pelątko było zdrowe…tego nam Kochani życzcie!” – napisała Agnieszka Kaczorowska 1 stycznia na Instagramie.

Gwiazda nie posiadała się z radości. Teraz pokazała ciążowe krągłości. Trzeba przyznać, że ciąża jej służy! Zobaczcie!

https://www.instagram.com/p/BvKWMctHrZC/

Aktywna mama

Agnieszka Kaczorowska jednak nie zwalnia tempa. Gwiazda wciela się w Bożenkę w „Klanie”, uczy w swojej szkole tańca, prowadzi swój program #BędęMamą, a także okresowo inne projekty bardziej lub mniej medialne.

https://www.instagram.com/p/Bs_L4NOH1cd/

Aktorka chętnie opowiada o  tym, jak się czuje w ciąży. Wyznała również, że swoją pociechę urodzi latem. Cieszy się, że nie trzeba będzie swojej pociechy ubierać w zimowy kombinezon.

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela w styczniu byli gośćmi programu “Pytania na śniadanie”, w którym zdradzili, że planowali dziecko, więc nie byli zaskoczeni informacją o ciąży.

“To jest jeszcze początek, ale już to jest pewne. Odczekałam taki czas, żebym mogła o tym oficjalnie też mówić, kiedy wszystko jest bezpieczne, kiedy wszystko się pięknie rozwija” – mówiła kilka miesięcy temu Agnieszka Kaczorowska.

Maciej Pela czuje się dobrze, ale jest przerażony zbliżającą się dużą zmianą.

“Czuję się wspaniale, troszkę przerażony oczywiście, ale to chyba jest takie pozytywne przerażenie” – zdradził mężczyzna.

https://www.instagram.com/p/BvAL8onnFnb/

By Serecki – Praca własna, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=50589998

ZOSTAW ODPOWIEDŹ