Edyta Górniak ma bardzo poważny problem ze swoim synem

Edyta Górniak otwarcie przyznała, że mimo świetnego kontaktu z pierworodnym, ma z nim pewien problem. Jeszcze nie tak dawno głośno było o zawodzie gwiazdy w związku z poczynaniami Alana, jednak teraz okazuje się, że nie był to pierwszy i ostatni wybryk. Piosenkarce musi być ciężko.

Edyta Górniak chętnie opowiada o relacji z synem, jednak zdecydowanie częściej porusza te przyjemne aspekty. Niewiele mówi o sprzeczkach czy nawet najmniejszych kryzysach, które najprawdopodobniej się pojawiają. Dopiero ostatnio zdecydowała się wyjawić, że ma z Alanem spory problem.

Roksana Węgiel uraziła Edytę Górniak? Kontrowersyjna wypowiedź 14-latki

Edyta Górniak nie radzi sobie z synem?

W ostatnim czasie Edyta Górniak udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała nieco więcej o tym, jak wygląda życie z dorastającym nastolatkiem. Do tej pory poznaliśmy go jako młodego, ale odpowiedzialnego i samodzielnego chłopaka. Warto wspomnieć, że Alan mieszka bez mamy z uwagi na odległość do szkoły, jednak mimo to udało mu się ukończyć pierwszy rok liceum wojskowego z wyróżnieniem. Mimo tak sielankowego obrazu, okazuje się, że świat Edyty za kulisami wygląda zupełnie inaczej. Może to być dla wielu sporym zaskoczeniem, bowiem wokalistka przyznała, że na pozór dojrzały już Krupa przechodzi właśnie okres buntu, co daje jej nieźle w kość.

– Myślę, że dużo mam, dużo rodziców ma problemy z nastolatkami w tym momencie dorastania, kiedy im się wydaje, że już mają 21 lat – wyznała w rozmowie z dziennikarzem.

Wygląda na to, że wcale nie jest tak różowo, jak wszystkim się wydawało.

Edyta Górniak ujawniła prawdziwy powód rozstania z partnerem

Alan przyłapany na gorącym uczynku

Warto przypomnieć, że jeszcze kilka miesięcy temu media obiegły zdjęcia, jak nastoletni Alan Krupa popala papierosy, choć zaledwie kilkanaście metrów dalej znajdowała się jego mama. Nie wykluczone, że to był dopiero początek problemów związanych z dojrzewaniem, z którymi teraz zmaga się diwa. Górniak wówczas przyznała, że przeprowadziła z synem wiele rozmów, podczas których chciała mu przekazać, jak bardzo szkodliwe jest palenie. Dla Edyty ta kwestia jest niezwykle drażliwa, bowiem wokalistka od zawsze podtrzymywała, że jest największą przeciwniczką papierosów.

Edyta Górniak zasłabła w Opolu

Przypomnijmy, że zaledwie kilka dni temu , podczas festiwalu w Opolu Edyta Górniak borykała się z problemami zdrowotnymi. Podczas prób artystka zaczęła znacznie gorzej się czuć. Była osłabiona i skarżyła się na bóle w klatce piersiowej, więc szybko wezwano karetkę. Lekarze, którzy przybyli na miejsce, zdecydowali o zabraniu piosenkarki do szpitala. Diwa była też zmuszona odwołać swój zaplanowany na piątek występ. O tym, że nie pojawi się jednak na scenie, poinformował prowadzący 56. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu – Tomasz Kammel.

Zobacz również:

Zwycięzca „Azja Express” został kelnerem w Anglii! Jak do tego doszło?

Źródło: papilot

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2376 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Izabela Zeiske z „Gogglebox. Przed telewizorem" z kim chciałaby być w parze?
Izabela Zeiske z „Gogglebox. Przed telewizorem” z kim chciałaby być w parze?

Izabela Zeiske jest jedną z gwiazd „Gogglebox. Przed telewizorem". Ulubienica telewidzów zdradza, z kim chciałaby...