Zwycięzca „Azja Express” został kelnerem w Anglii! Jak do tego doszło?

Zwycięzca „Azja Express” został kelnerem w Anglii! Jak do tego doszło?

Ludwik Borkowski,  który wraz z Michałem Żurawskim zwyciężył w „Azja Express”, poleciał do Londynu, a tam rozwija swoje umiejętności aktorskie, a także… jest kelnerem! Skąd taki pomysł?

Zwycięzca „Azja Express” został kelnerem w Anglii! Jak do tego doszło?

Ludwik Borkowski marzy o pracy aktora, dlatego poleciał do Londynu, by tam podszkolić swoje umiejętności. A czym jeszcze zajmuje się na co dzień? Pracą! Kim w Anglii jest zwycięzca “Azja Express”? Kelnerem!

“Skoro trzeba pracować, to wybrałem sobie taką drogę typowo aktorską. Co robią aktorzy na Zachodzie? Są kelnerami, więc ja sobie postanowiłem, że też nim będę” – mówił w reportażu dla “Dzień Dobry TVN”.

Ekipa stacji TVN odwiedziła Ludwika Borkowskiego w Anglii. Co u niego słychać?

“Znów ruch na mediach społecznościowych. @dziendobrytvn pofatygowało się do mnie pod postacią wesołej @annasenkara i fantastycznego operatora Łukasza. Zabawa była dobra. Materiał poszedł dziś rano na antenie. Teraz pewnie do wglądu na stronie Dzień Dobry TVN. Tyle powiem, bo spełnianie marzeń to ciężka praca. A przede mną dziś próba z nowym kolegą z kursu aktorskiego. Trzymajcie kciuki czy jak ja módlcie się za dalsze losy Pana Borkowskiego w Anglii. Dobrego popołudnia! Have a good afternoon!” – napisał aktor na Instagramie.

Kraj miętowej czekolady

Aktor jest już drugi raz w Londynie. I mimo, że ma wiele lęków, to także radość w sercu go nie opuszcza, a wszystko za sprawą tajemniczej miłości…

“To już druga moja podróż do kraju miętowej czekolady i herbaty z mlekiem a Big Ben wciąż opatulony w ciemny kubraczek. Ja też w ciemnych kolorach, ale w sercu wciąż kolorowo mimo napięć i lęków związanych z nową pracą i kursem aktorskim, bo jest miłość…”

Ludwikowi Borkowskiemu życzymy wszystkiego dobrego na angielskiej drodze życia!

————————————————————————————————

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2194 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Wokalista LemON został ojcem! Poruszający wpis Igora Herbuta

Igor Herbut został ojcem! Wokalista podzielił się z fanami radosną nowiną, a także pokazał zdjęcie...