Aleksandra Sadowska po badaniach! Czy ma szansę uratować drugie oko?

Dziewczyna po wytatuowaniu oczu traci wzrok. Jak sytuację komentuje raper Popek?

Jedna z fanek rapera Popka, 22-letnia Aleksandra Sadowska, wytatuowała gałki oczne na czarno. Teraz jest podobna do idola, który ma zielone białka oczne. Niestety dziewczyna zaczęła tracić wzrok. Czy jest dla niej nadzieja i jak całą sprawę komentuje muzyk?

Dziewczyna po wytatuowaniu oczu traci wzrok

O Aleksandrze Sadowskiej zrobiło się głośno w mediach, gdy wytatuowała sobie gałki oczne na czarno. Niestety w prawym oku całkowicie i prawdopodobnie nieodwracalnie utraciła widzenie, a w lewym pojawiły się liczne guzy i posunęła się wada krótkowzroczności z  -2 do -4 dioptrii. Okazuje się, że dziewczyna już od 5 lat myślała o takim tatuażu.

„Pomysł pojawił się 5 lat temu, podobało mi się to, przez 2 lata nosiłam soczewki z klery, które całkowicie zakrywały oczy, czułam się dobrze, komfortowo, ale chciałam, żeby to były moje oczy. Miliony ludzi zmieniają swój wygląd, operują się, zmieniają włosy, powiększają piersi… Chciałam się czuć dobrze w swoim ciele- mówiła Aleksandra Sadowska w programie „Dzień Dobry TVN”.

https://www.instagram.com/p/BbZKInhFFaq/?taken-by=anoxi_cime

Strach został w tyle

A czy dziewczyna brała pod uwagę to, że zabieg może się nie udać? 22-latka przyznała, że często zapomina się o strachu przy spełnianiu marzeń.

„Nie przestrzegano mnie, w internecie nie ma konkretnych zdań na ten temat, nie znalazłam takich przypadków. (…) Jakieś tam ryzyko brałam pod uwagę, bo tak naprawdę każda modyfikacja, operacja wiąże się z ryzykiem. Ryzyko trzeba brać pod uwagę. Bałam się trochę przed tym zabiegiem, ale przy spełnianiu marzeń ten strach zostaje w tyle” – wyznała Aleksandra Sadowska.

Dziewczyna stwierdza, że samego tatuażu nie żałuje, ale gdyby mogła cofnąć czas, to wybrałaby innego tatuatora. Został powołany zespół lekarzy, którzy będą starali się odpowiedzieć, czy zdolność widzenia w lewym oku da się uratować.

https://www.instagram.com/p/BZviKWol7Tf/?taken-by=anoxi_cime

Nie powinni skakać w ogień

Aleksandra Sadowska tłumaczy, że nie chciała nikogo naśladować. Jednak nie da się ukryć, że teraz ma podobne oczy do rapera Popka. Kilka miesięcy temu muzyk opublikował na swoim Instagramie zdjęcie z dziewczyną. Jak mężczyzna komentuje te sprawę? 

– Zrobiło mi się smutno, może nie przykro, ale smutno, bo nie powinni tak robić, nie powinni za mną w ogień skakać. Nie powinni sobie ciąć twarzy, robić oczu. Tę dziewczynę raz widziałem, zrobiłem sobie z nią nawet zdjęcie. Na początku, jak sobie zrobiłem z nią fotę, to pomyślałem: „Dobra, spoko, jest szczęśliwa, może nie dostanie pracy”. Jednak, gdy zaczęła tracić wzrok, to mogę tylko życzyć dziewczynie powrotu do zdrowia albo żeby ślepota stanęła w miejscu i niech to będzie przestrogą dla reszty polskich dzieciaków i wszystkich moich fanów gdziekolwiek się znajdują, żeby nie cięli mordy i nie robili tatuażu oczu, bo to jest chore, jak patrzę ze swojej perspektywy. Ja taki jestem, ale wy tak nie róbcie” – mówił Popek w rozmowie z „Party”.

https://www.instagram.com/p/BcIfGn-lJVO/?taken-by=anoxi_cime

————————————————————————————————————

Źródło zdjęć: www.instagram.com/popek_oficjalnie/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ