Doda w najnowszym teledysku bez makijażu! Dlaczego?

Doda: Wyglądam jak ekskluzywna pani do towarzystwa

Doda wzięła udział w internetowym programie House of Makeup, w którym opowiedziała o swoich zwyczajach makijażowych. Przy okazji zdradziła, jak ocenia swoje stylizacje sceniczne. Będziecie zaskoczeni!

Doda: Wyglądam jak ekskluzywna pani do towarzystwa

Doda słynie z wyrazistego wizerunku. Piosenkarka nie stroni od odważnych stylizacji i dobrze się w nich czuje. Jednak niektórzy, widząc piosenkarkę są nieco skonsternowani… 

„Już abstrahując od mojego stroju, który wygląda tak, jakbym naprawdę szła w Dubaju ostro na klientów (śmiech). Jak w hotelu są jacyś zagraniczni goście i stoją ze mną w windzie, a obok mnie menedżer i ochroniarz i ja w tym stroju… I oni nie wiedzą trochę, co mają zrobić, bo wyglądam jak taka ekskluzywna pani do towarzystwa, która minęła się z powołaniem” – zdradziła Doda.

A gdyby zrezygnowała z make upu na scenie, to…

„Gdybym wyszła na scenę bez makijażu, wszyscy by krzyczeli: „Gdzie jest Doda? Niech wyjdzie. Weźcie tę dziewczynę z chóru kościelnego, bo zajmuje statyw” – śmiała się piosenkarka.

https://www.facebook.com/officialdoda/photos/a.535710036474284/2033322533379686/?type=3

Natura przede wszystkim

Piosenkarka od zawsze podkreśla, że jest zwolenniczką zdrowego odżywiania, aktywności fizycznej oraz dużej ilości snu. Od trzech lat na co dzień w ogóle się nie maluje, a niedawno postanowiła, że nie będzie farbować włosów.

„Jak wiecie od zawsze jestem fanką zdrowego odżywiania i snu.Od kilku lat NIE MALUJE SIĘ NA CO DZIEŃ W OGÓLE. Moja cera totalnie odżyła i gdyby nie moja praca ,wyrzuciłabym z domu wszystko co nie pozwala jej oddychać. Koncerty ,eventy ,sesje zdjęciowe rządzą się jednak swoimi prawami??‍♀️jakiś czas temu postanowiłam też wrócić do swojego naturalnego blondu i nie męczyć włosów chemią” – napisała artystka.

A jakich kosmetyków używa? Okazuje się, że każda dziewczyna może sobie na nie pozwolić!

“Dobrze wyglądasz, ale wpływ na cerę mają też geny, kremy które używamy a ty na pewno kupujesz te tzw.z górnej półki i napewno chodzisz regularnie do kosmetyczki czy jakieś zabiegi napewno inwestujesz dużo w siebie bo jesteś osobą publiczną nie tak jak zwykły szaraczek którego często nie stać na krem za 40zl” – napisała internautka.

“Używam olejki, wit a i c” – odpowiedziała Doda.

Jesteście zaskoczeni?

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ