Kasia Cichopek chce zobaczyć lepszą przyszłość

Katarzyna Cichopek dostała nową rolę! Gdzie zobaczymy aktorkę?

Katarzyna Cichopek otrzymała nową rolę! Aktorka zagra w popularnym serialu „Ojciec Mateusz” emitowanym przez Telewizję Polską. W jaką postać wcieli się aktorka?

Katarzyna Cichopek dostała nową rolę! Gdzie zobaczymy aktorkę?

Katarzyna Cichopek dostała nową rolę. Gwiazda serialu „M jak miłość” pojawi się w „Ojcu Mateuszu”. W kogo wcieli się aktorka? Tego jeszcze nie wiemy. Gwiazda uchyliła rąbka tajemnicy, publikując nowe zdjęcia na Facebooku oraz Instagramie. Na fotkach widzimy, że jej postać będzie ofiarą przemocy. Spójrzcie tylko na te siniaki. Udana charakteryzacja?

https://www.instagram.com/p/BP9qL0CAia_/?taken-by=katarzynacichopek&hl=pl

Aktorka pochwaliła się zdjęciami z planu. Towarzyszą jej Rafał Cieszyński, Piotr Polk i Artur Żmijewski.

https://www.instagram.com/p/BP-C2clg5Sm/?taken-by=katarzynacichopek&hl=pl

https://www.instagram.com/p/BP-Cfq7AvBu/?taken-by=katarzynacichopek&hl=pl

Będziecie oglądać nowe odcinki kultowego „Ojca Mateusza”?

Co słychać u Kasi Cichopek? Widzowie ją pokochali

Katarzynę Cichopek widzowie przede wszystkim pokochali za rolę Kingi Zduńskiej w „M jak miłość”. Aktorkę aż od 17 lat możemy podziwiać w tym serialu. Czy nie znudziła jej już się ta rola?

 -To jest najpiękniejsze w tej pracy, że nic dwa razy się nie zdarza i nic się nie zdarzy, mimo że cały czas w filmie nazywam się Kinga Zduńska. Codziennie na planie jest zupełnie inna praca. Zmienia się skład aktorski, inne teksty, inne wątki, różne emocje, z którymi z się stykam, z wieloma nie mam styczności w swoim życiu prywatnym. Dramaty, które tam się dzieją, więc taka praca jest bardzo ciekawa – mówiła aktorka w „Pytaniu na śniadanie”.

Czy u Kingi Zduńskiej szykują się jakieś zmiany? Kryzys w małżeństwie?

– My bardzo byśmy chcieli ze względów aktorskich trochę pograć, natomiast widzowie kompletnie nie chcą do tego dopuścić. Piszą listy do scenarzystów, a scenarzyści bardzo biorą pod uwagę zdanie widzów. Jesteśmy jedynym małżeństwem zaraz po Lucjanie i Barbarze, którzy absolutnie się nie rozstaje, jesteśmy bardzo szczęśliwi.

Niedawno aktorka poleciała też do Kanady, aby promować wśród Polonii spektakl „Mężczyzna Idealny”. Cichopek wcieliła się w nim rolę doktor psychiatrii oraz bio-genetyki, której największym celem jest „stworzenie” idealnego mężczyzny.

—————————————————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: www.facebook.com/ Katarzyna Cichopek oraz www.instagram.com/ katarzynacichopek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ