Olga Frycz walczy o zgrabną sylwetkę! „Lubiłam swój brzuch”

Olga Frycz urodziła! Co zdradziła jej słynna przyjaciółka?

Olga Frycz urodziła pierwsze dziecko. Radosną nowinę przekazała jej słynna przyjaciółka, Joanna Jędrzejczyk! Co powiedziała sportsmenka?

„Olga, Grzesiu gratuluje wam malej dziecinki. Wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka. Buziaczki. Dziękuję za zdjęcia. Cudowne maleństwo”- powiedziała w swoim filmiku Joanna Jędrzejczyk.

Gratulujemy! 

A kiedy fani dowiedzieli się, że Olga Frycz spodziewa się dziecka? Wszystko przy okazji sesji zdjęciowej  majowego magazynu „Vogue”. 

„Bardzo dziękuję za super zdjęcie ? a Was zachęcam do kupienia nowego numeru ?. W środku jeszcze jeden mój portrecik tym razem bez Kluski, ale też całkiem fajny ?. Jest to dla mnie ogromne wyróżnienie i wielka radość, że redakcja magazynu zaprosiła mnie do udziału w tej sesji tym bardziej, że miała ona dla mnie bardzo osobiste znaczenie bo nie dość że to moje pierwsze w życiu zdjęcie do Vouge to jeszcze na dodatek jest to moja pierwsza#pregnant #session??????. Czuję się super, rosnę jak na drożdżach i cieszę się, że sama mogę Was o tym poinformować ? ???. Razem z Kluską jesteśmy całe w @burberry” – napisała kilka miesięcy temu Olga Frycz na Instagramie.

https://www.instagram.com/p/BnRRkrtnMn1/?taken-by=tojafrycz

Partnerem gwiazdy jest Grzegorz Sobieszek. Jak go poznała? Frycz w jednym z wywiadów zdradziła, że od ponad dwóch lat trenuje muay thai, czyli boks tajski. Aktorka poszła na pierwszy trening i wtedy jej uwagę zwrócił prowadzący zajęcia. Grzegorz Sobieszek jest trenerem Muay Thai oraz MMA – ma międzynarodowe uprawnienia. Mężczyzna założył sieć klubów Academia Gorila. Ma też wykształcenie psychopedagogiczne, a  sporty wyczynowe trenuje od dzieciństwa. Sporty walki pokochał ponad 12 lat temu.

„Muay thai trenuję od dwóch lat. Przyszłam na zajęcia i zakochałam się w moim trenerze (śmiech). Grzesiu jest sportowcem, trenerem, zawodnikiem brazylijskiego jujitsu. Jest silny, wygląda bardzo groźnie i też nie je mięsa od kilkunastu lat” – mówiła Olga Frycz w rozmowie z magazynem „Flesz”.

—————————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ