Za ile Doda kupiła swoje najdroższe buty?

Doda będzie jurorką w The Voice Of Poland? Jest komentarz artystki!

Doda będzie jurorką w The Voice Of Poland? W mediach pojawiła się informacja, że piosenkarkę zobaczymy w fotelu jurora muzycznego show Telewizji Polskiej. Wiele na to wskazuje! Przeczytajcie, co mówi na ten temat wokalistka!

Doda będzie jurorką w The Voice Of Poland? Jest komentarz artystki!

Już od kilku dni w mediach chodzą słuchy, że jurorką show The Voice Of Poland zostanie Doda. Jacek Kurski, prezes Telewizji Polskiej, chętnie widziałby artystkę w roli osoby oceniającej występy innych. Uważa, że gwiazda jest bardzo dobrą i utalentowaną wokalistką, od której można wiele się nauczyć.

„Są prowadzone rozmowy, by zasiadła w jury jednego z programów muzycznych. Przestałem wykluczać Dodę, bo to bardzo dobra i kompletna artystka. Nie lubię wykluczania ludzi za cokolwiek” – mówił niedawno Jacek Kurski w rozmowie z Faktem.

Czy Doda chciałaby być jurorką programu muzycznego?

Wokalistka jest już osiemnaście lat na scenie, dlatego uważa, że może przekazać wiele cennych wskazówek młodym talentom. Cały czas rozwija się artystycznie, a oprócz tego jest również swoim menadżerem, prowadzi firmę i zajmuje się jej PR-em. Piosenkarka mówi, że nie ma problemu z promowaniem innych artystów, zwłaszcza jeśli mają charyzmę.

„Jestem 18 lat na scenie,  jako 33-latka rzeczywiści mogę przekazać trochę inną wiedzę i większe doświadczenie. Poza tym, jestem jedną z niewielu artystek, które oprócz tego, że w muzycznym aspekcie bardzo się rozwija, to tak naprawdę menadżeruje sobie od zawsze, zajmuje się PR-em w swojej firmie, produkuję, więc jestem dosyć wszechstronna i myślę, że mogłabym udzielić kilku cennych rad młodym talentom. Nie mam też w sobie zazdrości, chętnie promuję nowe twarze, szczególnie jeśli ktoś jest charyzmatyczny, bo lubię fajne osobowości, brakuje ich tutaj w Polsce. Może dlatego, że ci, którzy są inni, to zaraz są ciągnięci w dół, bo wyjątkowość drażni. Może powinien pojawić się ktoś, kto tak jak ja, powie – wrony kraczą razem, orzeł szybuje sam” – mówi Doda w rozmowie z portalem Party.pl.

Czy już niedługo zobaczymy Dodę w nowej roli? Chcielibyście, aby została jurorką programu The Voice Of Poland?

————————————————————————————————————————————–

Źródło zdjęć:  www.facebook.com/Doda

ZOSTAW ODPOWIEDŹ