Maciej Musiał uratował Kingę Dudę? Zaskakujące wyznanie aktora!

Maciej Musiał odchodzi z „Rodzinki.pl”?

Gdy  o Macieju Musiale zaczęło być coraz bardziej głośno, to on usunął się w cień. Gwiazdor przeprowadził się do Krakowa i tam rozpoczął studia aktorskie. Czy nie żałuje swojej decyzji i czy w najbliższym czasie zamierza rozstać się z serialem „Rodzinka.pl”?

Duże zmiany

Maciej Musiał jest jednym z najlepiej zapowiadających się aktorów młodego pokolenia. Największą popularność przyniosła mu rola Tomka Boskiego w serialu „Rodzinka.pl”. Jednak gwiazdor podjął zaskakującą decyzję – przeprowadził się z Warszawy do Krakowa, w którym zaczął studia aktorskie. Co z perspektywy czasu sądzi o tej decyzji?  

„Miałem świetne mieszkanie, dobrze zarabiałem, mnóstwo znajomych, ale czułem że stoję w miejscu. Nie rozwijam się jako człowiek. Wiedziałem, że muszę coś zmienić. Dlatego gdy dostałem się do szkoły w Krakowie i Warszawie – nie zastanawiałem się ani chwili i wybrałem Kraków. Patrząc wstecz uważam, że to było najlepsze co mogło mnie spotkać. Złapałem inną perspektywę. Zacząłem myśleć inaczej. Jestem bardzo wdzięczny szkole i profesorom” – wyznał Maciej Musiał w rozmowie z magazynem „Party”.

https://www.instagram.com/p/BrLWL1vHcKO/

Maciej Musiał odchodzi z „Rodzinki.pl”?

Czy to oznacza, że aktora nie zobaczymy już w kultowym serialu? Fani na razie nie muszą się martwić, jednak wizja rozstania z serialem jest nieuchronna.  

„Uważam, że Rodzinka.pl jest znakomitym serialem o czym świadczy liczba widowni, którą gromadzi. Serialem kultowym! To my jako pierwsi 8 lat temu, w telewizji poruszaliśmy trudne tematy, mówiliśmy o antykoncepcji, homoseksualizmie. To było świetne. Mati i Adaś dojrzewają i pewnie nasze drogi w końcu się rozejdą, ale myślę, że wydarzy się to naturalnie – powiedział aktor w rozmowie z „Party”.

Przypominamy, że Maciej Musiał niedawno zagrał jedną z głównych ról w produkcji „1893”, która dostępna jest na Netflixie. Thriller konspiracyjny jest wielowątkową opowieścią o alternatywnej rzeczywistości i Polsce z 2003 roku.

https://www.instagram.com/p/Bq0AQQCHTl0/

————————————————————————

Źródło zdjęć: By Telemagazyn – Maciej Musiał i Michalina Olszańska ŚPIEWAJĄCO o serialu „1983” (ac. 00:04), CC BY 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=74870384

ZOSTAW ODPOWIEDŹ