Doda wystąpi na Eurowizji! Czy piosenkarka bierze udział w konkursie?

Doda wystąpi na Eurowizji! Czy piosenkarka bierze udział w konkursie?

Już 18 lutego dowiemy się, kto będzie reprezentował Polskę na międzynarodowym konkursie Eurowizji. Artysta zostanie wyłoniony głosami widzów oraz jury. Kto będzie oceniał wokalistów? Pojawiła się również informacja, że na scenie wystąpi Doda. Czy piosenkarka bierze udział w konkursie?

Kogo zobaczymy w składzie jury?

Już 18 lutego poznamy artystę, który będzie reprezentował Polskę podczas 62. Konkurs Piosenki Eurowizji w Kijowie. Wyłonią go wspólnie widzowie oraz jury. Kto zasiądzie w fotelu jurora? Kandydatów będą oceniać: Alicja Węgorzewska, Maria Sadowska, Robert Janowski, Włodek Pawlik i Krzesimir Dębski. Gospodarzem wieczoru będzie Artur Orzech.

Doda wystąpi na Eurowizji! Czy piosenkarka bierze udział w konkursie?

Telewizja Polska podała również, że na scenie pojawi się Doda. Czy artystka weźmie udział w preselekcjach? Absolutnie nie, wokalistka została zaproszona jako gość specjalny. Piosenkarka zaśpiewa swoje największe przeboje. Oprócz niej pojawi się również Oliwia Wieczorek – ubiegłoroczna reprezentantka Polski w Junior Eurovision Song Contest.

Kto weźmie udział w konkursie?

Już od kilku tygodni media spekulują, kto weźmie udział w preselekcjach. Dotychczas swoją gotowość objawili m.in. Mateusz Maga (model znany z programu „Top Model”), Iwona Węgrowska, Paulla oraz modelka Alicja Ruchała. Nad udziałem w konkursie zastanawiała się również Marina Łuczenko. Wiadomo, że w krajowych eliminacjach na pewno nie weźmie natomiast udziału Leszek Stanek. Tancerz wydał niedawno specjalne oświadczenie, w którym tłumaczy powody swojej decyzji.

„Powodów jest wiele, a zasadniczy jest taki, że czas który teraz mam pragnę poświęcić na swój rozwój artystyczny oraz dalszą PRACE nad moim autorskim materiałem muzycznym. Kupony przyjdzie mi odcinać (mam nadzieje;) w przyszłości niedalekiej:) Mam świadomość ogromu pracy jaki mnie czeka, ale wierze że w konsekwencji moich działań muzycznych będziecie mogli poczuć nie tylko moją pasję do muzyki ale usłyszeć i zobaczyć najwyższej jakości materiał. Nie chcę tworzyć muzyki do szuflady! Chce tworzyć ją dla Was :-)” – napisał w mediach społecznościowych.

    

Preselekcje odbędą się w sobotę, 18 lutego o godz. 20:30. Program będzie emitowany na antenie Telewizji Polskiej. Macie już swoich faworytów? Za kogo będziecie trzymać kciuki?

————————————————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/ Doda

ZOSTAW ODPOWIEDŹ