Ewa Farna: „Nie poznałam siebie”

Wpadka na sylwestrze Polsatu. Jak zareagowała Ewa Farna? Ma poczucie humoru!

Ewa Farna wystąpiła na sylwestrze organizowanym przez telewizję Polsat. Jednak organizatorzy nie uniknęli wpadki. Gdy gwiazda miała zaśpiewać swój przebój, to z głośników puszczono piosenkę „Ich Troje” – „Zawsze z Tobą chciałbym być”. Jak na tę wpadkę zareagowała artystka? Trzeba przyznać, że Ewa Farna ma duże poczucie humoru!

Wpadka na sylwestrze Polsatu. Jak zareagowała Ewa Farna? Ma poczucie humoru!

Ewa Farna była gwiazdą na sylwestrze organizowanym przez telewizję Polsat. Gwiazda miała zaśpiewać swój hit “Na ostrzu”, gdy widzowie usłyszeli na kilka sekund piosenkę “Ich Troje” – “Zawsze z Tobą chciałbym być”. Jak zareagowała piosenkarka?

“Co to była za piosenka? “Ich Troje”, nie? Pamiętam z dzieciństwa, ale nie znam tekstu na pamięć, więc pozwólcie, że zaśpiewam swój numer”- zażartowała artystka.

Widzom bardzo spodobało się to, że wokalistka ma taki dystans i umie uratować każdą sytuację. Brawo! 🙂

Jaki sylwester, taki cały rok

Ewa Farna niedawno zdradziła, że od 12 lat koncertuje w sylwestra. Jednak bardzo lubi te przygotowania. Po koncercie gwiazdę czeka zabawa z jej mężem i ukochaną ekipą. Zawsze wtedy świetnie się bawi.

– Jak to się mówi – jaki Nowy Rok, taki potem cały rok, więc na Sylwestra staram się śpiewać. Od 12 lat w ostatni dzień roku prawie zawsze występuję. Tylko raz w życiu uczestniczyłam w imprezie sylwestrowej z przyjaciółmi. Ale tak mają muzycy – pracują, kiedy inni się bawią. Bardzo lubię być na scenie, więc mi to nie przeszkadza. W ostatni dzień roku najbardziej lubię być z moim zespołem i mężem. I właśnie dlatego zawsze gramy. Lubię te dwudniowe przygotowania pełne prób i potem śpiewanie na mrozie. Jestem pięknie ubrana i po występie zawsze czeka mnie balanga z moją ukochaną ekipą. Bawię się naprawdę doskonale”- powiedziała artystka. – wyznała wokalistka w rozmowie z “Faktem”.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: commons.wikimedia.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1407 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Adam Nawałka jest… Głąbem
Adam Nawałka jest… Głąbem? Kto tak nazwał trenera?

Polska reprezentacja nie popisała się w meczu z Senegalem. Krytykowani są nie tylko piłkarze, ale...