Olga Frycz odchodzi z „M jak miłość”

Kto zastąpi Olgę Frycz w „M jak miłość”? Rafał Mroczek uchyla rąbka tajemnicy!

Niedawno Olga Frycz przyznała, że po czterech latach pracy w „M jak miłość” chce odejść z serialu. Aktorka przyznaje, że w jej życie wkradła się rutyna życia, a teraz potrzebuje nowych wyzwań. Co będzie dalej z wątkiem Ali Zduńskiej? Produkcja prawdopodobnie znalazła osobę, która zastąpi ukochaną Pawła! Rąbka tajemnicy uchylił sam Rafał Mroczek! O jakiej aktorce mowa?

Pora na zmiany

Olga Frycz w rozmowie z Tele Tygodniem wyznała, że chce zrezygnować z roli Ali Zduńskiej w serialu „M jak Miłość”. Już teraz wątek ukochanej Pawła został odsunięty na bok. Aktorka uważa, że w jej życie wkradła się rutyna oraz ma dość tempa pracy. W ulubionym tasiemcu gra cztery lata. Przyznaje, że jeszcze nigdy nie była związana z żadną produkcją ta długo. Gwiazda czuje, że nadszedł czas na zmiany w jej życiu. Niedawno wzięła udział w kolejnej edycji reality show „Agent Gwiazdy”, którego pierwszy odcinek będziemy mogli zobaczyć 14 lutego na antenie TVN.     

„Na razie poza „M jak miłość” nic się nie dzieje. A w serialu też na moją prośbę wątek Ali Zduńskiej został odsunięty na bok. (…) Gram w serialu 4 lata. Nigdy wcześniej nie byłam związana z jedną produkcją tak długo. Trochę mam dosyć takiego tempa pracy i rutyny, która w tę pracę wkradła się niepostrzeżenie. Czuję, że to dla mnie nie jest dobre – tłumaczy aktorka i dodaje – Trzeba wiedzieć, kiedy w dobrym stylu wyjść z balu. Czuję, że ten czas zbliża się wielkimi krokami. Chciałabym wprowadzić taką zmianę w moim życiu. Może te moje 30. urodziny coś we mnie jednak pootwierały?” – mówiła Olga Frycz.

Kto zastąpi Olgę Frycz w „M jak miłość”? Rafał Mroczek uchyla rąbka tajemnicy!

Co dalej stanie się z wątkiem Ali Zduńskiej? Produkcja serialu prawdopodobnie znalazła już osobę, która ją zastąpi.  Rąbka tajemnicy uchylił sam Rafał Mroczek! Aktor opublikował na Instagramie zdjęcie z Joanną Sidor, która grała kiedyś Teresę, pierwszą miłość Pawła Zduńskiego. Pasują do siebie? Fani spekulują, że to właśnie ona ponownie skradnie serce jednego z bliźniaków.

„To prawda w życiu naszego głównego bohatera – Pawła Zduńskiego – nastąpią zmiany. Mieliśmy poczucie, że wątek Ali i Pawła potrzebuje odświeżenia, że stał się on oczywisty i przewidywalny. Od jakiegoś czasu zastanawialiśmy się, jak go uatrakcyjnić, dlatego zamykamy historię tej pary, a wkrótce na pokładzie powitamy bohaterkę z przeszłości – pierwszą najważniejszą miłość Pawła Zduńskiego” – czytamy na portalu fakt24.pl.

Czy dobrze, że Teresa prawdopodobnie wraca do „M jak miłość”? Zdania internautów są podzielone.

„Oj dobrze by się działo ;)))”,

„A dla mnie idealna para to Paweł i Ania. Obecna partnerka jest zbyt spięta, bez poczucia humoru i spontaniczności a Teresa była jeszcze nudniejsza…”,

„Oje,j jakie to byly czasy 😉 poczatek mjm. Swietnie wygladacie :D”,

„O nie tylko nie to ????????? mam nadzieje, ze nie wroci”,

„Pamiętne czasy ????” – pisali Instagramowicze.

Którą partnerkę Pawła Zduńskiego lubicie najbardziej?

———————————————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: www.instagram.com/ rafalmroczek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ