Doda nie myła włosów przez 12 dni! Zobaczcie, jak wyglądają!

Doda będzie fanką nowego Big Brothera? „To wylewająca się patologia”

Już w marcu na antenę wraca reality show „Big Brother” po 11 latach przerwy! Dawno temu Doda brała udział w podobnym programie, który stał się trampoliną do sukcesu jej zespołu Virgin. Jak po kilkunastu latach gwiazda ocenia tego typu produkcje?

Doda będzie fanką nowego „Big Brother”? To wylewająca się patologia

Doda była gwiazdą pierwszej edycji programu „Bar”, więc tego typu programy zna od podszewki. Mimo, negatywnie ocenia powrót reality show, to sama przyznaje, że była to trampolina do sukcesu.

Czy „Big Brother” będzie miał powodzenie?

-Szczerze mówiąc, nie sądzę, może to załapie tylko na chwilę, bo była dłuższa przerwa. Ale te programy typu „Warsaw Shore” to środowisko wylewającej się patoli i śledzenia każdego kroku do ubikacji i do kuchni. Tak naprawdę wystarczy włączyć Instagram na telefonie każdej swojej gwiazdy i ma się to samo – wyznała Doda.

Gwiazda uważa, że widzowie szybko znudzą się taką formułą programu. Uważa, że w dzisiejszych czasach takie programy nie są trampoliną do sławy i sukcesu.

-Musiałabym zrobić research, ale pamiętam, że jak ja wygrałam „Bar” do promowania swojego zespołu, płyty, to pamiętam, że był program miał największą oglądalność w Polsce. To  był produkt – wejście w niego stało się trampoliną do sukcesu, ale kolejne edycje były porażką. Ludzie szybko się nudzą- mówiła Doda.

https://www.instagram.com/p/BtwpkPRhNvt/

Program, który na zawsze zmienił polską telewizję

Agnieszka Woźniak-Starak jest szczęśliwa, że to właśnie ona poprowadzi „Big Brothera”. Gdy była na studiach, to z zapartym tchem śledziła każdy odcinek programu. Wcześniej gospodynią była Martyna Wojciechowska, która teraz ma zupełnie inne zobowiązania zawodowe.

“18 lat temu na antenie TVN pojawił się program, który na zawsze zmienił polską telewizję. Big Brother. Byłam wtedy na studiach i oczywiście oglądałam, jak zresztą cała Polska. Oglądałam i nieśmiało marzyłam o tym, żeby być na miejscu Martyny Wojciechowskiej. Teraz Wielki Brat wraca! A ja w nim. Jak widać na marzenia trzeba czasem trochę poczekać, ha ha! Ale pocieszę Was, te 18 lat zleciało jak z bicza strzelił ? #BigBrother #ramówka #tvn #tvn7” – napisała na swoim Instagramie dziennikarka.

https://www.instagram.com/p/BtA9fUUhRex/
https://www.instagram.com/p/BtDhU5gBtVG/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: commons.wikimedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ