Margaret wystąpi w polskiej Eurowizji z piosenką „Tempo”?

Margaret wystąpi w polskiej Eurowizji z piosenką „Tempo”?

Margaret po raz drugi uczestniczyła w Melodifestivalen – szwedzkich preselekcjach do międzynarodowego Konkursu Eurowizji. Jednak gwiazda nie dostała się do finału. A może gwiazda zaśpiewa w polskich eliminacjach i ponownie zaprezentuje piosenkę „Tempo”?

Margaret brała udział w szwedzkich preselekcjach do Eurowizji, ale odpadła w półfinale, zajmując piąte miejsce. A jakie ma zdanie na temat występów w polskiej Eurowizji?

„Wiele razy udzielałam wywiadów na temat tej Eurowizji i później gdzieś tam to oglądałam i zawsze miałam wrażenie, że nigdy nie ma meritum całej tej sprawy. Bo to nie jest tak, że ja jestem jakoś obrażona na tę Eurowizję i że jakoś super nie chcę i tak dalej… Tylko ja bardzo realnie podchodzę do rzeczy, które robię” – powiedziała w rozmowie z portalem eurowizja.org.

Niektórzy fani mieli nadzieję, że Margaret zaśpiewa na polskich preselekcjach swoją piosenkę „Tempo”, która zaprezentowała w Szwecji, a tym samym weźmie udział w polskich eliminacjach. Tak jednak się nie stanie.

„Niestety dementuję, bo regulamin tego konkursu tego zabrania. Utwory, które były tam wykonywane nie mogą brać udziału w innych preselekcjach ani reprezentować inne kraje. Także so sorry, but now” – powiedziała artystka w rozmowie z „Party”.

https://www.instagram.com/p/Bt3VaRFFCJa/

A Czy Margaret chciałaby wziąć udział w polskich preselekcjach do Eurowizji? Tak, ale są pewne warunki!

„Jeżeli Telewizja Polska miałaby pieniądze, bo umówmy się, to się wiąże z pieniędzmi również, na występ, na promocję, więc jeśli znaleźliby pieniądze, chęci, uruchomili kontakty… Tylko wiesz, to nie jest proste. Jeżeli byłaby szansa, żeby to zrobić dobrze, bo to o to chodzi, ponieważ pojechać na Eurowizję i sobie zaśpiewać, to jest strata czasu. Wolę sobie poleżeć z psem w domu” – mówiła artystka.

https://www.instagram.com/p/Bt5m6nFlADC/

——————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ