Czy nowa wokalistka Ex Maanamu będzie naśladowała Korę?

Czy nowa wokalistka Ex Maanamu będzie naśladowała Korę?

Kilka dni temu zespół Ex Maanam poinformował, że znalazł już nową wokalistkę. Solistką została Karolina Gibka, która swoją osobowością zauroczyła członków grupy. Czy młoda gwiazda zamierza naśladować Korę? Już wiemy!

Zespół Ex Maanam kilka dni temu wybrał nową wokalistkę – Karolinę Gibkę, która jest absolwentką Akademii Teatralnej we Wrocławiu. Początkująca gwiazda zadebiutowała w Tarnowie. To właśnie tam zrealizowała recital „Bądź taka, nie bądź taka”. Przedstawiła również fragmenty z historii zespołu oraz biografii Kory. Artystka cieszy się, że będzie mogła śpiewać na scenie ze znakomitymi muzykami.

„Oni zjedli zęby na scenie, ja dopiero na niej raczkuję. To dla mnie zaszczyt, że mogę z nimi śpiewać” – mówi w “Twoim Imperium” Karolina Gibki.

Czy zamierza naśladować swoją “poprzedniczkę”?

“Kora była jedyna i niepowtarzalna. Nie będę jej naśladować” – kończy.

Wielu fanom Kory spadł kamień z serca!

Będzie pozytywnie

Karolina Gibka zauroczyła członków zespołu swoją urodą, talentem, osobowością, ale przede wszystkim bijącą od niej pozytywną energią. -Od dziś bierzemy się do pracy, by jak najszybciej spotykać się z Wami na koncertach. Planujemy też odkurzyć z naszej szuflady kompozycje, których trochę się nazbierało i zaskoczyć Was niebawem premierowymi utworami. Do usłyszenia i zobaczenia! Zapraszamy na naszą stronę: www.exmaanam.pl – czytamy na fanpage zespołu Ex Maanam.

———————————————————————————————————————

Źródło zdjęć:
pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

618 More posts in Bez kategorii category
Recommended for you
wisła
EKOspacer #nadWisłą

Szanuję, nie śmiecę, sprzątam! Nie tak dawno, w Warszawie, miał miejsce EKOspacer z Paprodziadem -...