Brat Joanny Joanna Kulig zdradził płeć i imię dziecka gwiazdy!

Joanna Kulig w amerykańskiej produkcji „Hanna”. Czym Polka nas zaskoczyła?

Joanna Kulig zagrała w amerykańskiej produkcji „Hanna”,  w którym wcieliła się w matkę głównej, nastoletniej bohaterki. Niestety postać, którą gra Polka ginie po 9 minutach od początku serialu! Co jeszcze wiemy o filmie?

W życiu zawodowym Joanny Kulig dużo się dzieje. Aktorka ma szansę dostać Oscara za rolę w filmie “Zimna wojna”, ale także zagrała w amerykańskiej produkcji „Hanna”,  w której wcieliła się w matkę nastoletniej głównej bohaterki.

– Serial „Hanna” został wyprodukowany przez Amazon. Kręciliśmy go w Budapeszcie. Wcieliłam się w mamę głównej bohaterki, Joannę. Gdy się  tym dowiedziałam, byłam zaskoczona – mówiła Joanna Kulig w rozmowie z „Tele Tygodniem”.

https://www.instagram.com/p/BtzKMVjHsSn/

Aktorka zagrała u boku znanych gwiazd m.in.Mireille Enos oraz Joela Kinnamana.

Niestety fani Polki mogą czuć się zawiedzeni, gdyż jej postać ginie w wypadku samochodowym po 9 minutach od rozpoczęcia serialu. Pierwszy odcinek serialu został udostępniony widzom tylko na 24 godziny, aby zachęcić ich do dalszego oglądania.  

„Hanna” opowiada historię nastolatki, która mieszka wraz z ojcem w lesie, który wychowuje ją na zabójczynię. Akcja pierwszego odcinka ma miejsce 15 lat wcześniej, gdy Hanna jest noworodkiem. Ojciec porywa ją z ośrodka wojskowego i wraz z matką ucieka przed pościgiem. Niestety w trakcie szalonej ucieczki ich samochód zostaje ostrzelany i matka dziewczynki (Joanna Kulig) ginie na miejscu. Aktorce bardzo podobały się sceny pościgów.

„Mieliśmy skomplikowane sceny pościgów. Muszę przyznać, że bardzo mi się to podobało. Wszystko musiało być perfekcyjne. Helikopter rusza, robi okrążenie, a my w aucie zakręcamy razem z nim. Do tego ja krzyczę w wyznaczonym co do sekundy momencie. Nasz samochód był prawdziwą konstrukcją. Kierownica znajdowała się z tyłu. Joel udawał, że prowadzi, a siedzący za nami kaskader wykonywał wszystkie ewolucje. Super przeżycie” – mówiła Joanna Kulig.

https://www.instagram.com/p/BtS7lA5H_Xk/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.m.wikipedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ