Agnieszka Kaczorowska zdradziła płeć dziecka! Chłopiec czy dziewczynka?

Agnieszka Kaczorowska pokazała duży brzuszek! Jak się czuje w ciąży?

Agnieszka Kaczorowska na początku nowego roku wyznała, że wraz z mężem spodziewa się pierwszego dziecka. Aktorka w ciąży wygląda kwitnąco! Zobaczcie jej piękne zdjęcie z brzuszkiem!

Agnieszka Kaczorowska pokazała duży brzuszek! Jak się czuje w ciąży?

Agnieszka Kaczorowska 1 stycznia 2019 roku ogłosiła, że spodziewa się pierwszego dziecka. Wraz z mężem Maciejem Pelą nie posiada się z radości.

Trzeba przyznać, że ciąża bardzo jej służy. Tancerka wygląda oszałamiająco. Zobaczcie jej najnowsze zdjęcie.

„Jak ja kocham to nasze Pelątko! ❤️ Rośnie pięknie, dokazuje i zabiera mamie dużo energii? …I tak bardzo się nie mogę go doczekać na świecie…?” – napisała Agnieszka Kaczorowska.

https://www.instagram.com/p/BuWYPwjHgQg/

Gwiazda „Klanu” chętnie opowiada o  tym, jak się czuje w ciąży. Zdradziła również, że swoją pociechę urodzi latem. Cieszy się, że nie trzeba będzie dziecka ubierać w zimowy kombinezon.

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela w styczniu byli gośćmi programu “Pytania na śniadanie”, w którym zdradzili, że planowali dziecko, więc ciąża nie była dla nich zaskoczeniem.

“To jest jeszcze początek, ale już to jest pewne. Odczekałam taki czas, żebym mogła o tym oficjalnie też mówić, kiedy wszystko jest bezpieczne, kiedy wszystko się pięknie rozwija” – mówiła Agnieszka Kaczorowska.

Mąż aktorki jako tata czuje się dobrze, ale jest trochę przerażony zbliżającą się dużą zmianą.

“Czuję się wspaniale, troszkę przerażony oczywiście, ale to chyba jest takie pozytywne przerażenie” – zdradził mężczyzna.

Przeżyjmy to jeszcze raz

W jaki sposób para poinformowała fanów o wielkich zmianach w ich życiu?

„Dziś świętujemy radosną nowinę? Jesteśmy wdzięczni za piękny rok, który właśnie mija? Jednocześnie nie możemy się doczekać tego co wydarzy się w tym, który zaraz zaczniemy… W 2019 dołączy do nas małe #Pelątko ?❤️ i spełni nasze skryte marzenie. Na pewno przyniesie ze sobą też dużo wyzwań…Jesteśmy na nie gotowi i choć momentami trochę przerażeni, to przede wszystkim bardzo szczęśliwi❗️Dziękujemy za wszystkie życzenia, które od Was otrzymujemy, ale teraz najważniejsze, aby Pelątko było zdrowe…tego nam Kochani życzcie!” Bawcie się wspaniale, świętujecie tak jak macie ochotę i wejdźcie w Nowy Rok z szerokim uśmiechem na twarzy?” – czytamy na Instagramie gwiazdy.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: By Serecki – Praca własna, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=50589998

ZOSTAW ODPOWIEDŹ