David Beckham. Piłkarz. Celebryta. Legenda.

david duze sporteuro21 lat błyskotliwej kariery pozwoliło zapisać mu się wielkimi literami w historii światowej piłki nożnej – David Beckham stał się legendą. Bliższe poznanie jego życiorysu umożliwi wydawnictwo SQN. Książka David Beckham. Piłkarz. Celebryta. Legenda pojawi się 3 lipca 2013 roku w polskich księgarniach.

Czy do długiej listy zaszczytów będzie można wkrótce dodać tytuł szlachecki nadany przez królową Elżbietę II? Wskazówek dostarczy biografia David Beckham. Piłkarz. Celebryta. Legenda.

Autor: Gwen Russell

Tłumaczenie: Dawid Wójcik

Język oryginału: angielski

Wydawnictwo: SQN

Liczba stron: 320 + wkładka zdjęciowa

Data wydania: 3 lipca 2013

ISBN: 978-83-7924-014-2

Cena: 39,90

Biografia przybliża jego największe osiągnięcia. Pierwszy występ w seniorskiej drużynie Manchesteru United zaliczył już w wieku 17 lat, a kilka lat później cały świat zapoznał się z jego nazwiskiem za sprawą fenomenalnej bramki w meczu z Wimbledonem. Obecnie, ponad dekadę później, może on pochwalić się piątym wynikiem, jeśli chodzi o liczbę występów w reprezentacji Anglii, pozostając jedynym piłkarzem, który zdobywał gole na trzech różnych mistrzostwach świata.

Osiągnięcia Davida wykraczają daleko poza boisko. Od swoich pierwszych dni w Manchesterze wspiera organizację charytatywną UNICEF, otworzył także dwie szkółki piłkarskie, w Los Angeles oraz Londynie.

David Beckham. Piłkarz. Celebryta. Legenda to inspirująca opowieść o niezwykle utalentowanym zawodniku i wspaniałym człowieku. To rzetelny i kompletny portret złotego chłopca angielskiej piłki nożnej, któremu szturmem udało się podbić serca kibiców na całym świecie.

Informacja prasowa, http://wydawnictwosqn.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ