Wzruszające wyznanie Ewy Farnej na koncercie „Artyści przeciw nienawiści”

Wzruszające wyznanie Ewy Farnej na koncercie „Artyści przeciw nienawiści”

W Łodzi odbył się koncert „Artyści przeciw nienawiści”, na którym zobaczyliśmy wiele gwiazda. Jedną z artystek była Ewa Farna, która wystąpiła wraz z mężem. Mimo, że gwiazda jest w zaawansowanej ciąży, to nie tylko zaśpiewała, ale również padły z jej ust poruszające słowa! Co powiedziała wokalistka?

Artyści przeciw nienawiści

W Łodzi odbył się koncert „Artyści przeciw nienawiści”, na którym zaśpiewało mnóstwo polskich gwiazd. Artyści z inicjatywy Dody i wystąpili razem na scenie, tym samym pokazując, że nie zgadzają się na hejt. Pomysł na koncert padł po tragicznych wydarzeniach, które miały miejsce podczas 27. finale WOŚP w Gdańsku, gdzie został zaatakowany prezydent Paweł Adamowicz, który w wyniku dotkliwych obrażeń zmarł następnego dnia.

Wzruszające wyznanie Ewy Farnej na koncercie „Artyści przeciw nienawiści”

Ewa Farna była gwiazdą koncertu „Artyści przeciw nienawiści”, na którym zaśpiewała wraz z mężem Martinem Chobotem. Mimo, że artystka jest w zaawansowanej ciąży, to nie chciała odpuścić takiego wydarzenia, gdyż gwiazda doskonale wie, co to jest hejt i nieraz go doświadczyła.

Piosenkarka zaśpiewała z mężem piosenkę, a w pewnym momencie dotknęła swojego brzucha i powiedziała:

„Z nienawiści nic dobrego nie wynika, z miłości tak”. Te słowa niezwykle poruszyły zgromadzonych przed sceną.

Przypominamy, że Ewa Farna kilka dni temu zdradziła fanom, że spodziewa się pierwszego dziecka. Wielu fanów było zaskoczonych tą wiadomością, gdyż w mediach mówiło się, że piosenkarka… schudła. Następnego dnia zdradziła również, aby nie było niedomówień, że spodziewa się chłopca.

„Dziekujemy z calego serca za wszystkie gratulacje!
Jestem szczesliwa, ze moglismy sie nacieszyc ta swiadomoscia sami przez pare miesiecy a potem podzielic sie z wami poprzez utwor, jak na piosenkarke przystalo. I ogromnie nam milo, ze sie piosenka podoba. O, jak ja lubie niespodzianki?. W czasach kiedy sie zaokraglalam, czytalam jednoczesnie z usmiechem na twarzy artykuly, jak mocno schudlam, jak to zrobilam, ze przeszlam ogromna metamorfoze, drastycznie trace na wadze, ze sie za siebie zabralam, fani sa zachwyceni moja figurą.

Jakie z tego wyciagnac wnioski, zostawiam na was” – – napisała piosenkarka na Instagramie.

————————————————————————————————

Źródło zdjęć: commons.wikimedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ