M jak miłość: Joasia wraca do Polski

Barbara Kurdej-Szatan szczerze o Marcelinie Zawadzkiej! Polubiły się?

Do programu „The Voice of Poland” już niedługo dołączy Marcelina Zawadzka. Do tej pory jedyną prowadzącą była Barbara Kurdej-Szatan. Towarzyszyli jej Tomasz Kammel i Maciej Musiał. Czy współpraca między dwoma paniami będzie udana? Przeczytajcie, co gwiazda „M jak miłość” mówi o swojej nowej koleżance!

Barbara Kurdej-Szatan szczerze o Marcelinie Zawadzkiej! Polubiły się?

Jeszcze do niedawna program „The Voice of Poland” prowadzili Barbara Kurdej-Szatan, Tomasz Kammel oraz Maciej Musiał. Jednak już po wakacjach do ekipy dołączy Marcelina Zawadzka. Czy modelka może liczyć na pomoc starszej koleżanki, która ma już doświadczenie w prowadzeniu telewizyjnego show? Gwiazda „M jak miłość” cieszy się, że programu dołącza Marcelina. Co mówi?

„Super, będą dwie fajne babki, cieszę się, bardzo Marcelinę lubię. Będziemy coś fajnego tworzyć, może coś jeszcze powymyślamy na planie” – mówi Barbara Kurdej-Szatan w rozmowie z Party.pl.

To już oficjalne! Marcelina Zawadzka dołączy w tej edycji do grona naszych Prowadzących! Zdjęcie Tomasz Kammel 🙂

Opublikowany przez Voice of Poland TVP na 8 sierpnia 2017

Jakie zadania będzie miała każda z pań?

Jeszcze nie wiadomo, jakie role przypadną obu gwiazdom. Tego dowiemy się już wkrótce!

To jest tak, że jak prowadziłam z Tomkiem i z Maćkiem, to nas mieszali, raz z Maćkiem wyszłam, raz z Tomkiem, raz byłam w redroomie. Pewnie będzie to mieszane i dobrze, że są takie pary. Dwóch fajnych facetów, dwie faje dziewczyny” – mówi Kurdej-Szatan.

Czy prowadzące się znają?

Okazuje się, że Barbara Kurdej-Szatan i Marcelina Zawadzka miały już okazję poznać się. Już niedługo będą mogły poznać się znacznie lepiej.  

„Myśmy się poznały już jakiś czas temu na przeróżnych imprezach, na pokazie Violi Piekut, ale to tak przelotnie. Będzie okazja trochę lepiej” – zdradza gwiazda serialu „M jak miłość”.

Cieszycie się, że do „The Voice of Poland” dołącza Marcelina Zawadzka?

Przypominamy, że już 2. września Maria Sadowska, Michał Szpak, Andrzej Piaseczny, Tomasz Tomson Lach i Baron rozpoczną poszukiwania najlepszego głosu w Polsce! Będziecie oglądać program?

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/kurdejszatan/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1340 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Czy Rafał Maserak niedługo zostanie ojcem?
Rafał Maserak niedługo zostanie ojcem? Tancerz wydał oświadczenie!

Rafał Maserak dementuje plotki na swój temat oraz partnerki. W mediach pojawiły się spekulacje, że...