Katarzyna Kant-Wysocka wygrała w „Milionerach”, a teraz pokazała mieszkanie!

Katarzyna Kant-Wysocka wygrała w „Milionerach”, a teraz pokazała mieszkanie!

Katarzyna Kant-Wysocka jest trzecią zwyciężczynią w historii polskich „Milionerów”. Nie da się ukryć, że wygrana odmieniła jej życie – właśnie pokazała swoje nowe mieszkanie!

Katarzyna Kant-Wysocka wygrała w „Milionerach”, a teraz pokazała mieszkanie!

Katarzyna Kant-Wysocka już od dawna marzyła, żeby wystąpić w „Milionerach”. Pomysł wrócił do niej ponownie, jednak tym razem zgłosiła się na casting. Jej bliscy nie wierzyli, że weźmie udział w teleturnieju.

„Wróciło to do mnie bardzo mocno w zeszłym roku. Zobaczyłam na Facebooku post, że jest casting. Powiedziałam mężowi, że się zgłosiłam – pomyślał, że żartuję. Znajomi też tak średnio wierzyli, że się zgłosiłam” – przyznała zwyciężczyni teleturnieju w „Dzień Dobry TVN”.

https://www.instagram.com/p/ByGOloJod6s/

Katarzyna Kant-Wysocka nie tylko przeszła casting, wystąpiła w „Milionerach”, ale również wygrała główną nagrodę. A na co przeznaczyła wygraną? Już wiemy!

W przeddzień odbioru kluczy do nowego mieszkania kończy się wiosenny sezon Milionerów. Nigdy bym nie pomyślała, że moje życie odmieni teleturniej. Warto marzyć i warto próbować spełniać marzenia! ?

(…) Nie ma mebli, ale jest szczęście. Moje miejsce na ziemi w @gdansk_official ❤️?#home #nowydom #milionerzy #dobrzewychowana #gdansk #happiness #przeprowadzka – czytamy na Instagramie milionerki.

https://www.instagram.com/p/ByKWSBaIBR3/

Życzymy pani Katarzynie zadowolenia z nowego mieszkania i jak najlepszych sąsiadów!

Kto jej kibicował?

Katarzyna Kant-Wysocka na swoim blogu „Dobrze wychowana” pisze, że dopóki nie wzięła udziału w teleturnieju, to nie spodziewała się, że tak wiele osób ją lubi. Kciuku trzymali nie tylko bliscy znajomi, ale i dawni współpracownicy, nauczyciele, koledzy z podstawówki. Dopytywali, kiedy nagranie, kiedy będzie emisja. Próbowali żartobliwie wyciągnąć informacje, jak poszło. Program nie tylko oglądali, ale i transmitowali na żywo na FB czy Instagramie. Ci, którzy nie mają telewizji, zarezerwowali sobie wieczory u rodziców, dziadków oraz sąsiadów.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ