Mikołaj Roznerski: Już się w życiu wyszalałem. Jakie ma plany na najbliższy czas?

Mikołaj Roznerski: Już się w życiu wyszalałem. Jakie ma plany na najbliższy czas?

Mikołaj Roznerski jest w związku z Adą Kalską. Para spędza ze sobą dużo czasu, nie tylko w życiu prywatnym, ale i zawodowym. Aktor zbliża się do magicznej czterdziestki. Jakie ma plany na najbliższy czas?

Mam ogromne szczęście

Mikołaj Roznerski ma za sobą trudne dzieciństwo i wczesną młodość. Już jako chłopiec czuł się gorszy od rówieśników. Wstydził się przed nimi nie tylko starego domu, w którym mieszkał, ale też miał liczne kompleksy związane ze swoim wyglądem. Wkrótce pojawiła się anoreksja, ale i niż aktor sobie poradził.

Gwiazdor spotykał się w przeszłości z wieloma kobietami, jednak to Adriana Kalska zatrzymała go na dłużej. Razem pracują na wielu planach filmowych. Świetnie się dogadują.

– Mam ogromne szczęście, że mogę pracować z osobą, która jest mi bliska. I wbrew temu, co myśli wiele osób, nigdy się nie kłócimy – ani na planie serialu, ani podczas spektaklu w Teatrze 6. Piętro – mówi aktor w rozmowie z „Party”.

Z szacunku do osób trzecich, z którymi współpracują nie podejmują drażliwych tematów, gdyż wiedzą, że wtedy próba by się po prostu nie odbyła. Dopiero po godzinach rozmawiają o sprawach prywatnych.

„Gdybyśmy się pokłócili podczas próby, to by tej próby już nie było. W pracę nad spektaklem zaangażowanych jest wiele osób i z szacunku do nich, zostawiamy życie prywatne za drzwiami. Nie chcę zapeszać, ale wydaje mi się, że jesteśmy na dobrej drodze do wspaniałych rzeczy, które nas mogą spotkać w życiu” – mówił Mikołaj Roznerski w “Show”.

https://www.instagram.com/p/B15jpAgINPM/

Mikołaj Roznerski: Już się w życiu wyszalałem. Jakie ma plany na najbliższy czas?

Mikołaj Roznerski chciałby osiągnąć w życiu stabilizację. Nie w głowie mu już szaleństwa. Na czym teraz się skupia?

– Dążę do tego. Jestem coraz bliżej czterdziestki i czuję, że muszę trochę odsapnąć. Już się w życiu wyszalałem. Mam co prawda tylko 37 lat, ale wcześnie zacząłem (śmiech). Cieszę się z tego, co teraz mam – mówi Mikołaj na łamach „Party”.

https://www.instagram.com/p/B2LxZ5foTPZ/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ