Czerp korzyści ze sportu z Anytime Fitness

pory 60 IIKluby Anytime Fitness są to nowoczesne siłownie otwarte 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Już brzmi kusząco, a to nie jest jeszcze koniec atrakcji.

Kluby Anytime Fitness zrodziły się z pasji do ruchu i głównym ich celem jest alternatywna oferta skierowana do ludzi, którzy chcą prowadzić aktywny styl życia, chcą mieć dostęp do dogodnego, przystępnego klubu w rożnych godzinach i są gotowi ćwiczyć samodzielnie na sprzęcie wysokiej jakości i w przyjaznej kameralnej atmosferze.

Dbając o kondycję zarówno fizyczną jak i psychiczną Polaków Anytime Fitness przygotowało dla Was niepowtarzalną ofertę sportową. Zdrowy tryb życia to nie tylko ćwiczenia, dlatego klub fitness łączy intensywny trening z przyjemnością i osobistym zaangażowaniem każdego klienta. Chcąc zapewnić jak najlepsze warunki treningowe, stworzyło nowoczesne siłownie, wyposażone w światowej klasy sprzęt, wykwalifikowaną kadrę dostępne przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.


W Anytime Fitness doskonale zdają sobie sprawę jak ważny jest komfort klientów. Ludzie chcą ćwiczyć w godzinach indywidualnie im pasujących oraz w miejscach położonych w pobliżu ich domów i miejsc pracy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, kluby Anytime Fitness są otwarte całodobowo. Klienci klubów mogą ćwiczyć o każdej porze dnia i nocy. Jest to również podstawa programu Anytime Fitness, decydująca o wysokiej atrakcyjności członkostwa, który jest znany jako Anywhere Access Club, czyli ćwiczysz gdzie chcesz i ile chcesz na całym świecie. Niewątpliwą korzyścią z dołączenia do Anytime Fitness jest to, że wykupując członkostwo w jednym klubie masz dostęp do wszystkich placówek bez dodatkowych opłat. Co może być wygodniejsze niż takie rozwiązanie?czerp-korzysci-ze-zdrowego-trybu-zycia-przez-24-h

A o to kilka ciekawostek o Anytime Fitness:

ü  W chwili obecnej w Warszawie są dwa kluby, przy Al. Wojska Polskiego 101/41 i Pory 60.

ü  Założyciele firmy Anytime Fitness – Jeff Klinger i Chuck Runyon.

ü  Pierwszy klub fitness został otwarty w Cambridge, MN w roku 2002.

ü  Anytime Fitness posiada ponad 2 tysiące placówek na całym świecie (m.in. USA, Canada, Nowa Zelandia, Wieka Brytania, Australia, Meksyk, Holandia, Hiszpania itd.).

ü  Anytime Fitness jest nie tylko największym, lecz także najszybciej rozwijającym się centrum fitness na świecie. Anytime Fitness obchodziło uroczyste otwarcie tysięcznego klubu w styczniu 2009 roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ