Trzy seanse przedpremierowe w Kinotece

swieta czworca - sporteuroW najbliższym tygodniu w Kinotece będzie można zobaczyć trzy przedpremiery kinowe. Dodatkowo odbędzie się premiera „Wspaniałej” w reżyserii Regisa Roinsarda i tradycyjnie w czwartek na widzów czeka Sekretny Seans.

„Święta czwórca”

„Święta czwórca” jest to komedia obyczajowa w reżyserii Jana Hrebejka. Przedpremiera tego filmu wyświetlana będzie od 31 marca do 1 kwietnia w Kinotece.

Dwaj elektrycy Ondra i Vitek, otrzymują pracę na jednej z karaibskich wysp, gdzie huragan zniszczył linie wysokiego napięcia. Są przyjaciółmi i sąsiadami. Zarówno oni, jak i ich rodziny żyją w całkowitej harmonii. Ich żony lubią się, a nastoletni synowie Ondry chodzą z córkami Vitka. Krótko mówiąc, żyją w nieustającej idylli, na której cieniem kładzie się jedna, jedyna rzecz – nudne życie seksualne. Tak więc, gdy przeznaczenie rzuca im rękawicę w postaci propozycji pracy za granicą, mężczyźni podejmują wyzwanie i zabierają na Karaiby swoje żony. I to właśnie w owym egzotycznym raju wymyślają plan, który na zawsze odmieni ich życie seksualne.

{youtube}player_embedded&|600|450|0{/youtube}

„Intruz”zmierzch - sporteuro

„Intruz” jest to thriller, którego reżyserem jest Andrew Niccol. Przedpremierę będzie można zobaczyć 1 i 2 kwietnia w Kinotece. „Intruz” jest kolejnym filmem opartym na powieści autorki „Zmierzch” – Stephenie Meyer.

Niedaleka przyszłość. Panowanie na ziemi przejął niewidzialny wróg. Najeźdźcy opanowali ludzkie ciała umieszczając w nich dusze, dla których ludzie są jedynie żywicielami. Dusze są z natury dobre, spokojne i łagodne, ale nie potrafią czuć jak my. 

{youtube}8jVB2TIIfcw&|600|450|0{/youtube}

kurdowie - sporteuro„Krudowie” 3D Dubbing

Komedia animowana w polskiej wersji językowej, zrealizowana w studio Dreamworks Animation, w którym powstały takie przeboje, jak „Shrek” i „Madagaskar”. W poszukiwaniu nowego domu staromodny jaskiniowiec musi przeprowadzić rodzinę przez prehistoryczne ziemie. Olbrzymich rozmiarów flora i fauna są już sporym wyzwaniem, jednak prawdziwe komplikacje pojawią się w chwili, kiedy do rodziny dołączy zatrważająco nowoczesny jaskiniowiec, którego poszukiwanie „jutra” zupełnie nie pasuje do poglądów naszego bohatera, hołdującego wczorajszym tradycjom (filmweb.pl).

{youtube}yIKmqSqPdko&|600|450|0{/youtube}

Źródło: www.kinoteka.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ