Bump eRaiser – cud produkt?

Lato to dla każdej kobiety sezon shortów, przewiewnych sukienek i odsłaniających ramiona topów. Odkrywamy więcej ciała, o które w tym czasie musimy odpowiednio zadbać. Niestety, na delikatnej skórze depilacja często wywołuje podrażnienia i zaczerwienienie. Polski rynek kosmetyków zachwycił się niedawno produktami Bump eRaiser australijskiej marki CaronLab. Na własnej skórze przetestowaliśmy, czy ich kosmetyki rzeczywiście działają cuda.

b life4style

Bump eRaiser Medi Paste to wysoko skoncentrowany krem do stosowania miejscowego, który według producenta eliminuje wrastające włoski, zapalenie okołomieszkowe, guzki po goleniu oraz pryszcze. Produkt działa również kojąco i nawilżająco na wszystkie części ciała narażone na podrażnienia po depilacji. W składzie kremu znajdziemy kwas salicylowy, wyciąg z drzewa herbacianego, triklosan i witaminę A.

Zapach kosmetyku w mojej ocenie nie należy do najprzyjemniejszych. Podobno skuteczne lekarstwa też nie smakują najlepiej. Z pewnością, intensywność i neutralność zapachu pozwala na korzystanie z produktu zarówno przez kobiety jak i mężczyzn. Zastosowanie Bump eRaiser Medi Paste na osuszoną skórę zaraz po depilacji (niezależnie od stosowanej metody) likwiduje zaczerwienienie i swędzenie skóry. W bardziej podrażnionych miejscach, przez kilka minut po zastosowaniu produktu, może być odczuwalne delikatne pieczenie. Jednak już po chwili kosmetyk likwiduje wszelkie znamiona niedawnej depilacji. Krem szybko się wchłania i dobrze rozprowadza na skórze, a dzięki skoncentrowanej formule jest ekonomiczny w użyciu. Kosmetyk również bardzo dobrze radzi sobie z nawilżeniem, nie powodując przy okazji dyskomfortu błyszczącej i śliskiej skóry w gorące dni. Docelowo, Bump eRaiser Medi Paste służy do stosowania miejscowego. Na efekty jego użycia w przypadku np. problemu wrastających włosków musimy (zgodnie z informacja od producenta) zaczekać ok. tygodnia. W celu przyśpieszenia jego skuteczności możemy stosować krem 2 razy dziennie lub nakleić plaster na problematyczne miejsce po zastosowaniu produktu.

Choć u nas kosmetyki CaronLab to nowość, opinie osób stosujących ich produkty na całym świecie są jednoznaczne – działa! Dla nas, Bump eRaiser Medi Paste to idealne SOS dla podrażnionej skóry po goleniu przed ważną imprezą lub upragnionym wyjściem na plażę.

Kosmetyki Bump eRaiser do nabycia w naszym sklepie!

Hanna Gajewska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ