Bump eRaiser – cud produkt?

Lato to dla każdej kobiety sezon shortów, przewiewnych sukienek i odsłaniających ramiona topów. Odkrywamy więcej ciała, o które w tym czasie musimy odpowiednio zadbać. Niestety, na delikatnej skórze depilacja często wywołuje podrażnienia i zaczerwienienie. Polski rynek kosmetyków zachwycił się niedawno produktami Bump eRaiser australijskiej marki CaronLab. Na własnej skórze przetestowaliśmy, czy ich kosmetyki rzeczywiście działają cuda.

b life4style

Bump eRaiser Medi Paste to wysoko skoncentrowany krem do stosowania miejscowego, który według producenta eliminuje wrastające włoski, zapalenie okołomieszkowe, guzki po goleniu oraz pryszcze. Produkt działa również kojąco i nawilżająco na wszystkie części ciała narażone na podrażnienia po depilacji. W składzie kremu znajdziemy kwas salicylowy, wyciąg z drzewa herbacianego, triklosan i witaminę A.

Zapach kosmetyku w mojej ocenie nie należy do najprzyjemniejszych. Podobno skuteczne lekarstwa też nie smakują najlepiej. Z pewnością, intensywność i neutralność zapachu pozwala na korzystanie z produktu zarówno przez kobiety jak i mężczyzn. Zastosowanie Bump eRaiser Medi Paste na osuszoną skórę zaraz po depilacji (niezależnie od stosowanej metody) likwiduje zaczerwienienie i swędzenie skóry. W bardziej podrażnionych miejscach, przez kilka minut po zastosowaniu produktu, może być odczuwalne delikatne pieczenie. Jednak już po chwili kosmetyk likwiduje wszelkie znamiona niedawnej depilacji. Krem szybko się wchłania i dobrze rozprowadza na skórze, a dzięki skoncentrowanej formule jest ekonomiczny w użyciu. Kosmetyk również bardzo dobrze radzi sobie z nawilżeniem, nie powodując przy okazji dyskomfortu błyszczącej i śliskiej skóry w gorące dni. Docelowo, Bump eRaiser Medi Paste służy do stosowania miejscowego. Na efekty jego użycia w przypadku np. problemu wrastających włosków musimy (zgodnie z informacja od producenta) zaczekać ok. tygodnia. W celu przyśpieszenia jego skuteczności możemy stosować krem 2 razy dziennie lub nakleić plaster na problematyczne miejsce po zastosowaniu produktu.

Choć u nas kosmetyki CaronLab to nowość, opinie osób stosujących ich produkty na całym świecie są jednoznaczne – działa! Dla nas, Bump eRaiser Medi Paste to idealne SOS dla podrażnionej skóry po goleniu przed ważną imprezą lub upragnionym wyjściem na plażę.

Kosmetyki Bump eRaiser do nabycia w naszym sklepie!

Hanna Gajewska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

281 More posts in Pielęgnacja category
Recommended for you
Tamara Arciuch pokazała swoje zdjęcie po zabiegu odmładzającym
Tamara Arciuch pokazała swoje zdjęcie po zabiegu odmładzającym! Jest różnica? 

Tamara Arciuch zdecydowała się na zabieg odmładzający laserem frakcyjnym. Aktorka pokazała na Instagramie efekty wizyty...