Festiwal w Ostrawie rusza za kilka dni

Popularny festiwal tuż za polską granicą dostał miano czeskiego Open’era. 13. edycja Colours of Ostrava odbędzie się w dniach 17-20 lipca. Wystąpią m.in. John Newman, Bastile i Emiliana Torrini. Sprawdź kto jeszcze znajdzie się w line-upie imprezy.

Źródło: materiały prasowe

Od 17 do 20 lipca teren postindustrialnego kompleksu huty Dolní Vítkovice w Czechach zamieni się w tętniące życiem festiwalowe miasteczko. Ostrawa znajduje się zaledwie 20 kilometrów od polskiej granicy i niecałe 100 km od Katowic.

Na uczestników imprezy czekają koncerty artystów z całego świata, warsztaty, pokazy artystyczne, wystawy oraz wiele innych atrakcji towarzyszących. Przez cztery dni festiwalu zobaczymy blisko 200 artystów reprezentujących takie gatunki jak: rock, alternatywa, blues, pop i jazz. Oprócz gwiazd światowego formatu, pojawią się także reprezentanci niezależnych zespołów z pięciu kontynentów. Podczas Colours of Ostrava 2014 wystąpią m.in.: Bastile, MGMT, John Newman, The National, Emilíana Torrini, Trentemøller, Robert Plant, Jimmie Woon, Chet Faker, John Grant, Charles Bradley, Zaz, Seasick Steve, Goat i wielu innych.

Bilety na festiwal Colours of Ostrava 2014 można nabyć za pośrednictwem oficjalnych sklepów internetowych czeskiego organizatora eshop.pl i joystore.pl oraz sieci eventim.pl, który prowadzi sprzedaż zarówno biletów papierowych jak i e-ticketów. Na miejscu 4-dniowe bilety będą dostępne w kasach festiwalowych w cenie 2300CZK lub 90EUR. Organizator zastrzega, że w zależności od wielkości przedsprzedaży, pula biletów dostępnych na miejscu może zostać ograniczona.

Więcej informacji dostępnych na oficjalnej stronie festiwalu: www.colours.cz/pl

Beata Mironow

ZOSTAW ODPOWIEDŹ