Katarzyna Zielińska jak Sara Jessica Parker. Zaskakujące poczucie humoru Polki!

Katarzyna Zielińska jak Sara Jessica Parker. Zaskakujące poczucie humoru Polki!

Katarzyna Zielińska słynie z dużego poczucia humoru i dystansu do swojej osoby. Zobaczcie, jak teraz nas zaskoczyła! Przeczytajcie jej wpis na Instagramie!

Katarzyna Zielińska jak Sara Jessica Parker. Zaskakujące poczucie humoru gwiazdy!

Polska aktorka prawie jak Sara Jessica Parker

Katarzyna Zielińska w ostatnich latach przeszła niezwykłą metamorfozę dotyczącą swojego wyglądu. Teraz gwiazda przede wszystkim wybiera gustowne i eleganckie kreacje, które podkreślają atuty jej figury. Jednak jeszcze jakiś czas temu aktorka preferowała zupełnie inne stylizacje. Zobaczcie!

https://www.instagram.com/p/BtRhQGrBKGP/

Wyjście na czerwony dywan

Gwiazda przypomina, że właśnie trwa karnawał, więc nie ma co się bać nieco bardziej szalonych stylizacji… Im większa różnorodność, tym lepiej. Doczepiane włosy? Jak najbardziej. Mnóstwo sztucznej biżuterii? Oczywiście. Torebka od Sasa do Lasa? Świetny pomysł! A jak aktorka ocenia stylizację Sary Jessiki Parker? Szkoda gadać…

„Dzisiaj wyjście typu CZERWONY DYWAN. Często zadajecie mi pytania, co dobrać do długiej sukni, jaki makijaż jest najlepszy. Już spieszę z odpowiedzią. Najlepiej na takie wyjście doczepić sobie kucyk, dobrze by było, gdybyście znalazły podobny do koloru swoich włosów. U Sary nuda. Rozpuszczone,lekko podkręcone, dobrze ułożone włosy nie robią takiego wrażenia jak długi, puszysty ogon. Do zestawu proponuję również dużo sztucznej biżuterii oraz torebkę nie pasującą do całości. Im bardziej wszystko z tzw. „innej beczki”, tym modniej. U Sary zauważam zbyt duży ascetyzm. Jeśli chodzi o makijaż, powieka najlepiej w kolorze sukni. Sary makijażu nawet nie będę komentować. Nuda nuda nuda” – napisała Katarzyna Zielińska na Instagramie. 

Znaczące są również hasztagi podsumowujące wpis. Jest moc!

„Dziewczyny, szalejemy! W końcu mamy karnawał?????? #mojestylizacje #magazynfleszbyłbydumny #końskiogon #moda #czerwonydywan #dodatki #jestmoc #siławdodatkach #pojedyneknamode” – czytamy na Instagramie Katarzyny Zielińskiej. 

Obecnie aktorka pracuje nad spektaklem „Nowy Jork. Prohibicja”. To muzyczna opowieść o narodzinach nowoczesnego świata oraz historia wielkiej amerykańskiej metropolii z lat 20. ubiegłego stulecia, którą rządziły mafia,, jazz i prohibicja. W scenariuszu wykorzystane są zarówno autentyczne przeboje tamtych lat, jak i napisane specjalnie piosenki, nawiązujące do stylu epoki.

https://www.instagram.com/p/Bs5vIsKBdyN/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.m.wikipedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ