Arab opowiedział o dramatycznych losach swojej rodziny

Arab podzielił się z fanami wstrząsającą historią swojej rodziny. Artysta zdradził, że relacje rodziców z dziećmi doprowadziły do prób samobójczych jego braci. 

– Moja mama skończyła katować nas w 2010. 2010 – wyszedł rygorystyczny zakaz bicia dzieci. Nigdy nie podjęła się leczenia psychiatrycznego. Nie umiem trafić do niej, a dziś nie mam już sił. Ostatni raz rozmawiałem z mamą w wieku 4 lat. Od 21 lat to jakaś obca, jakby opętana osoba – napisał na Instastory Arab.

https://www.instagram.com/p/BsuzUVfFbDd/

Następnie artysta zwrócił się bezpośrednio do matki, pisząc:

– Mamo, nie mam już siły do Ciebie. Wszystko w życiu robiłem da Ciebie, by Ci zaimponować. Proszę, porozmawiaj ze mną szczerze, opowiedz, dlaczego taka się stałaś. Nie mam już żalu, to mnie utwardziło, ale boli mnie to, że nigdy nie dałaś mi szacunku. Ale fakt próby samobójczej moich braci (mam pięciu). Tego nie wybaczę ani Tobie ani ojcu, bo jest tak samo odpowiedzialny jak ty za tę tragedię. Nigdy.

Raper deklaruje, że kiedyś opowie ze szczegółami o losach swojej rodziny. Chce zrobić to jednak za pośrednictwem medium, które zagwarantuje mu odpowiedni zasięg, by jego historia mogła wpłynąć na społeczeństwo.

 To, że wcześniej się nie wypowiadałem o rodzicach, a jak się wypowiadałem to zawsze z szacunkiem, nie koliduje z tym, jaka była prawda. Po prostu nie chciałem o tym mówić. Prawda jest taka, że z momentem kiedy kolejny mój braciak przeżył próbę samobójczą, to ja powiedziałem im “nie, już nie jesteście moimi rodzicami” – mówi artysta.

https://www.instagram.com/p/BqXPxPrFVMf/

https://sporteuro.pl/wujek-samo-zlo-drugim-rywalem-w-karierze-araba/

Fot. kadr z wideo

ZOSTAW ODPOWIEDŹ