Kacper Kuszewski wraca na plan „M jak miłość”? Wiemy!

Jak Kacprowi Kuszewskiemu pracuje się z Katarzyną Zielińską? Aktor uchyla rąbka tajemnicy!

Katarzyna Zielińska i Kacper Kuszewski znają się od wielu lat. Aktorzy bardzo się lubią, a ostatnio nawet współpracują ze sobą. Jakie mają relacje? Czy nie ma między nimi spięć?

A jak Kacprowi Kuszewskiemu współpracuje się Katarzyną Zielińską?

Jak Kacprowi Kuszewskiemu pracuje się z Katarzyną Zielińską? Aktor uchyla rąbka tajemnicy!

Kacper Kuszewski wraz z Katarzyną Zielińską w teatrze „Roma” gra w spektaklu „Nowy Jork. Prohibicja”. Przedstawienie opowiada o narodzinach współczesnego świata, historii wielkiej amerykańskiej metropolii z lat 20. ubiegłego stulecia, którą rządziły jazz, mafia i prohibicja.

– Bardzo to oboje lubimy, ponieważ mamy podobną wrażliwość i podobne spojrzenie na to, czym jest teatr muzyczny. Do tego dochodzą zbliżone poczucie humoru i duża porcja zaufania do siebie nawzajem – mówi aktor w rozmowie z “Party”. 

Najważniejsze to nie chować urazy

Gwiazdor przyznaje, że oboje szybko się denerwują, ale na szczęście szybko się godzą i nie chowają urazy, a nawet dalej się przyjaźnią. 

– Przyznam, że oboje jesteśmy nerwusami (śmiech). Dlatego nasza współpraca nie zawsze bywa idylliczna. Potrafimy się pokłócić. Nie dalej jak wczoraj mieliśmy ostre spięcie. Na szczęście potrafimy nie tylko się pokłócić, ale i potem się przeprosić i dalej kumplować. Bardzo cenię tę umiejętność Kasi, bo ona nigdy nie chowa urazy, jeśli widzi dobrą wolę po drugiej stronie. (…) Właśnie dzięki sprzeczkom utrzymujemy odpowiednią temperaturę relacji, co w teatrze bywa niezwykle ważne, bo jak jest tylko milutko, to rzadko wychodzą z tego interesujące rzeczy. Natomiast kiedy ludzie „się ścinają”, to znaczy, że jest między nimi napięcie, które przynosi ciekawe rezultaty  – cieszy się Kacper Kuszewski. 

“Nowy Jork. Prohibicja” przygotował ten sam zespół realizatorów (produkcja Katarzyna Zielińska, scenariusz i reżyseria Łukasz Czuj, kierownictwo muzyczne Marcin Partyka, teksty songów Michał Chludziński, choreografia Paulina Andrzejewska), który wystawił bardzo dobrze przyjęty przez krytykę i publiczność spektakl muzyczny „Berlin, czwarta rano” oraz „Sofia de Magico”.

Wybieracie się do teatru?

—————————————————————

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org/wiki/Kacper_Kuszewski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2242 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Edyta Herbuś przeszła metamorfozę! Pokazała zaskakujące zdjęcie
Edyta Herbuś przeszła metamorfozę! Pokazała zaskakujące zdjęcie

Edyta Herbuś zaskoczyła fanów nową stylizacją. Gwiazda pokazała najnowsze zdjęcie, na którym jest nie do...