Kacper Kuszewski wraca na plan „M jak miłość”? Wiemy!

Jak Kacprowi Kuszewskiemu pracuje się z Katarzyną Zielińską? Aktor uchyla rąbka tajemnicy!

Katarzyna Zielińska i Kacper Kuszewski znają się od wielu lat. Aktorzy bardzo się lubią, a ostatnio nawet współpracują ze sobą. Jakie mają relacje? Czy nie ma między nimi spięć?

A jak Kacprowi Kuszewskiemu współpracuje się Katarzyną Zielińską?

Jak Kacprowi Kuszewskiemu pracuje się z Katarzyną Zielińską? Aktor uchyla rąbka tajemnicy!

Kacper Kuszewski wraz z Katarzyną Zielińską w teatrze „Roma” gra w spektaklu „Nowy Jork. Prohibicja”. Przedstawienie opowiada o narodzinach współczesnego świata, historii wielkiej amerykańskiej metropolii z lat 20. ubiegłego stulecia, którą rządziły jazz, mafia i prohibicja.

– Bardzo to oboje lubimy, ponieważ mamy podobną wrażliwość i podobne spojrzenie na to, czym jest teatr muzyczny. Do tego dochodzą zbliżone poczucie humoru i duża porcja zaufania do siebie nawzajem – mówi aktor w rozmowie z „Party”. 

https://www.instagram.com/p/BtdEv6BBaa9/

Najważniejsze to nie chować urazy

Gwiazdor przyznaje, że oboje szybko się denerwują, ale na szczęście szybko się godzą i nie chowają urazy, a nawet dalej się przyjaźnią. 

– Przyznam, że oboje jesteśmy nerwusami (śmiech). Dlatego nasza współpraca nie zawsze bywa idylliczna. Potrafimy się pokłócić. Nie dalej jak wczoraj mieliśmy ostre spięcie. Na szczęście potrafimy nie tylko się pokłócić, ale i potem się przeprosić i dalej kumplować. Bardzo cenię tę umiejętność Kasi, bo ona nigdy nie chowa urazy, jeśli widzi dobrą wolę po drugiej stronie. (…) Właśnie dzięki sprzeczkom utrzymujemy odpowiednią temperaturę relacji, co w teatrze bywa niezwykle ważne, bo jak jest tylko milutko, to rzadko wychodzą z tego interesujące rzeczy. Natomiast kiedy ludzie „się ścinają”, to znaczy, że jest między nimi napięcie, które przynosi ciekawe rezultaty  – cieszy się Kacper Kuszewski. 

https://www.instagram.com/p/Bsid9S6hSPV/

„Nowy Jork. Prohibicja” przygotował ten sam zespół realizatorów (produkcja Katarzyna Zielińska, scenariusz i reżyseria Łukasz Czuj, kierownictwo muzyczne Marcin Partyka, teksty songów Michał Chludziński, choreografia Paulina Andrzejewska), który wystawił bardzo dobrze przyjęty przez krytykę i publiczność spektakl muzyczny „Berlin, czwarta rano” oraz „Sofia de Magico”.

Wybieracie się do teatru?

—————————————————————

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org/wiki/Kacper_Kuszewski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ