Gromee ocenia szanse Tulii na Eurowizji!

Tulia odpadła z Eurowizji. W sieci burza

Za nami występ Tulii na pierwszym półfinale Eurowizji. Niestety naszym reprezentantkom nie poszczęściło się i Polki nie dostały się do wielkiego finału. Jak internauci zareagowali na porażkę artystek? Zdania są podzielone!

Tulia odpadła z Eurowizji. W sieci burza

Dziewczyny z  zespołu Tulia tuż przed występem były w szampańskich nastrojach. Prosiły fanów, by trzymali za nie kciuki oraz by mieszkańcy Europy pokochali ich piosenkę „Pali się”.

„Za nami wczorajsze jury show, dzisiejsza próba generalna, a przed nami… jeden z najważniejszych występów w naszym muzycznym życiu. To piękna chwila dla naszego kraju i dla nas. Trzymajcie kciuki, byśmy wypadły jak najlepiej, Polska zajęła jak najwyższe miejsce, a ogień miłości rozpalił serca wszystkich miłośników konkursu Eurovision Song Contest? Głosujcie, jeśli możecie, śpiewajcie z nami jak najgłośniej się da i trzymajcie kciuki za awans do finału! Do usłyszenia i do zobaczenia już o godzinie 21! #tulimy” – czytamy na Facebooku Tulii.

https://www.instagram.com/p/Bxc9W5whOxj/

Jednak ich występ nie zrobił dużego wrażenia na Europejczykach. W półfinale zaśpiewali artyści z 17 państw, ale do dalszego etapu przeszło tylko 10. Niestety Polki nie zakwalifikowały się do finału, który odbędzie się 18 maja.

Ich przegrana podzieliła Polaków.

Wiele osób chwali występ zespołu Tulia.

„Rozpaliłyście wiele serc! ♥ najlepsze??? #tulimy”,

„Rewelacja. Cudowny występ. Pokazałyście ogromną klasę i wdzięk”,

„Przykro to się oglądało 14 występów… Tylko nasza Tulia, Węgry i Australia zasługują na godne miejsce w tym półfinale. Reszta to coroczne klepanie tych samych stylów i melodii. ?” – komentowali internauci na Facebooku.

Jednak pojawiają się słowa krytyki wobec naszych reprezentantek. Widzowie zwracali uwagę m.in. na brak choreografii

„o niestety, piosenka dla Polaków ładna, ale nudna, o praktycznie niezmiennym rytmie (i to jej największy problem, po pierwszym refrenie już się nie chce słuchać, niestety), aranżacja sceny kompletne zero (tak, to mogło przejść z rosyjskimi babciami, bo było naturalne przez ich wiek, ale przy młodych dziewczynach wyglądało na brak pomysłu – choć i tak niewątpliwie lepiej, niż te, co półnagie robiły masło… I nie, nie chodzi o to, żeby robić cyrk, ale chociaż tancerze w tle z tradycyjnymi polskimi tańcami zapewniliby trochę emocji – widzowie jednak oczekują jakichś emocji)”,

– Nawet ogniowa straż , tudzież korony na głowach na nic się zda ( łaby ). Było po prostu, kiepsko ?” – czytamy w mediach społecznościowych.

A wam jak się podobał występ Tulii?

https://www.instagram.com/p/Bxc9H9rBsvN/

—————————————————————————————————

Źródło zdjęć: adr z youtube.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ