Beata Tadla zawdzięcza sukces

Beata Tadla po finale “Tańca z gwiazdami”. Emocje jeszcze nie opadły!

Beata Tadla w miniony piątek zdobyła Kryształową Kulę w finale „Tańca z gwiazdami”. Dziennikarka wraca do normalnego życia, ale emocje jeszcze nie opadły. Komu najbardziej dziękuje za wsparcie?

Droga do gwiazd

Beata Tadla doskonale radziła sobie na parkiecie “Tańca z gwiazdami”. Jurorzy często ją chwalili, mówili, że przez ostatnich kilka miesięcy poczyniła bardzo duże postępy. Dziennikarka mogła również liczyć na wsparcie widzów, którzy nie szczędzili jej głosów, a także wyrazów sympatii. 

Beata Tadla wielokrotnie wspominała, że nie spodziewała się, iż zajdzie tak daleko. Nieustannie towarzyszyły jej wzloty i upadki. Gwiazda przyznała, że zastanawiała się nawet, czy nie zrezygnować z udziału w show, gdyż nie chciała być oceniana przez pryzmat prywatnych doświadczeń. Na początku “Tańca z gwiazdami” dziennikarka rozstała się z Jarosławem Kretem.    

“Nie śmiałam o tym marzyć… Emocje wciąż opadają, powrót do normalności trochę potrwa. Jestem szczęśliwa! Dziękuję wszystkim, którzy wspierali nas pięknymi gestami, dobrym słowem, trzymanymi kciukami❤ Moi najbliżsi przeżywali ze mną wzloty i upadki, widzieli, jak wiele wysiłku kosztował mnie każdy trening i każdy występ, towarzyszyli mi od początku do końca😘 Jesteście niezwykli, bez Was nie byłoby tej radości❤❤❤ Dziękuję najlepszemu pod słońcem tancerzowi i trenerowi @jankliment za serce, talent i przyjaźń. Chylę czoła przed jego cudowną żoną @lenkakliment Dziękuję tym, którzy sprawili, że #tanieczgwiazdami stał się dla mnie przygodą życia! Cała ekipa @rochstartv pracująca przy programie to świetni fachowcy, kieruję w Waszą stronę ukłony i podziękowania. Gratuluję naszym rywalom @kasia_dziurska i @tomaszbaranski, konkurowanie z Wami było dla mnie zaszczytem! Najlepsza pod słońcem reżyser @agatalipnicka zasługuje na wielkie brawa i ogromny szacunek👏za profesjonalizm, serce i kobiece ciepło. Wszyscy, którzy pod jej kierunkiem dbali o przepiękny efekt antenowy stanęli na wysokości zadania👍🏻 rewelacyjna ekipa, zostaniecie w mojej pamięci na zawsze. Chciałabym odpisać na każdy SMS, ale straciłam telefon i nie wiem, czy uda się odzyskać to, co w nim zapisane… Dziękuję wszystkim❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤” – napisała Beata Tadla na Instagramie.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/beatatadla

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1329 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
pierwsze oficjalne zdjęcia książęcej pary
Mamy pierwsze oficjalne zdjęcia książęcej pary! Wykonał je polski fotograf, który też jest księciem!

Już są pierwsze oficjalne zdjęcia ze ślubu księcia Harry'ego i Meghan Markle. Wykonał je Alexi...