Beata Tadla zawdzięcza sukces

Beata Tadla po finale „Tańca z gwiazdami”. Emocje jeszcze nie opadły!

Beata Tadla w miniony piątek zdobyła Kryształową Kulę w finale „Tańca z gwiazdami”. Dziennikarka wraca do normalnego życia, ale emocje jeszcze nie opadły. Komu najbardziej dziękuje za wsparcie?

Droga do gwiazd

Beata Tadla doskonale radziła sobie na parkiecie „Tańca z gwiazdami”. Jurorzy często ją chwalili, mówili, że przez ostatnich kilka miesięcy poczyniła bardzo duże postępy. Dziennikarka mogła również liczyć na wsparcie widzów, którzy nie szczędzili jej głosów, a także wyrazów sympatii. 

https://www.instagram.com/p/BisBF_Wh0vS/?taken-by=beatatadla

Beata Tadla wielokrotnie wspominała, że nie spodziewała się, iż zajdzie tak daleko. Nieustannie towarzyszyły jej wzloty i upadki. Gwiazda przyznała, że zastanawiała się nawet, czy nie zrezygnować z udziału w show, gdyż nie chciała być oceniana przez pryzmat prywatnych doświadczeń. Na początku „Tańca z gwiazdami” dziennikarka rozstała się z Jarosławem Kretem.    

„Nie śmiałam o tym marzyć… Emocje wciąż opadają, powrót do normalności trochę potrwa. Jestem szczęśliwa! Dziękuję wszystkim, którzy wspierali nas pięknymi gestami, dobrym słowem, trzymanymi kciukami❤ Moi najbliżsi przeżywali ze mną wzloty i upadki, widzieli, jak wiele wysiłku kosztował mnie każdy trening i każdy występ, towarzyszyli mi od początku do końca? Jesteście niezwykli, bez Was nie byłoby tej radości❤❤❤ Dziękuję najlepszemu pod słońcem tancerzowi i trenerowi @jankliment za serce, talent i przyjaźń. Chylę czoła przed jego cudowną żoną @lenkakliment Dziękuję tym, którzy sprawili, że #tanieczgwiazdami stał się dla mnie przygodą życia! Cała ekipa @rochstartv pracująca przy programie to świetni fachowcy, kieruję w Waszą stronę ukłony i podziękowania. Gratuluję naszym rywalom @kasia_dziurska i @tomaszbaranski, konkurowanie z Wami było dla mnie zaszczytem! Najlepsza pod słońcem reżyser @agatalipnicka zasługuje na wielkie brawa i ogromny szacunek?za profesjonalizm, serce i kobiece ciepło. Wszyscy, którzy pod jej kierunkiem dbali o przepiękny efekt antenowy stanęli na wysokości zadania?? rewelacyjna ekipa, zostaniecie w mojej pamięci na zawsze. Chciałabym odpisać na każdy SMS, ale straciłam telefon i nie wiem, czy uda się odzyskać to, co w nim zapisane… Dziękuję wszystkim❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤” – napisała Beata Tadla na Instagramie.

https://www.instagram.com/p/BipF-HSHSpq/?taken-by=beatatadla

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/beatatadla

ZOSTAW ODPOWIEDŹ