Wojtek Szczęsny komentuje ciążę Mariny

Wojtek Szczęsny komentuje ciążę Mariny! Romantyczne wyznanie!

Marina Łuczenko przyznała, że spodziewa się pierwszego dziecka. Wojtek Szczęsny bardzo cieszy się, że zostanie ojcem. Piłkarz pochwalił się radosną nowiną na Instagramie, a także zdecydował się na wyjątkowe wyznanie!

Wojtek Szczęsny komentuje ciążę Mariny! Romantyczne wyznanie!

„Kochani wreszcie czujemy, że jesteśmy gotowi aby podzielić się z Wami naszym szczęściem. Tym bardziej, że już nie da się tego ukryć …. Bardzo nam zależało, żeby jak najdłużej móc cieszyć się tym pięknym okresem tylko z najbliższymi.
Jesteśmy bardzo podekscytowani i z niecierpliwością oczekujemy przyjścia na świat nowego członka rodziny.??
Tymczasem bardzo proszę o uszanowanie naszej prywatności w tym wyjątkowym i jakże ważnym dla nas czasie” – napisała Marina Łuczenko na Instagramie.

https://www.instagram.com/p/Biq-05elGEY/?taken-by=wojciech.szczesny1

Najbardziej niesamowita mama

Wojtek Szczęsny również pochwalił się swoim szczęściem, a pod zdjęciem zamieścił wyjątkowe wyznanie dotyczące ukochanej żony. Jaką będzie mamą?

„Bardzo się cieszę, że mogę się z wami podzielić, że moja niesamowita żona i ja oczekujemy naszego pierwszego dziecka. @marina_official Wiem, że będziesz najbardziej niesamowitą mamą i kocham Cię najbardziej na świecie ❤️” – napisał piłkarz.

Błyskawicznie posypały się gratulacje od fanów.

„Pierwszy gol w karierze! Brawo Ty! Gratulacje dla Was ?”

„Gratuluję i życzę zdrowego dzidziusia???”,

„Gratulacje!!! Zdrowia dla ślicznej mamy i maluszka.Panie Wojtku Pan i Pana drużyna dziś daliście mi najcudowniejszy prezent urodzinowy- Scudetto! Dziękuję!!!!” – pisali internauci.

My również dołączamy się do życzeń!

Dlaczego Marina tak długo ukrywała ciążę?

Marina Łuczenko wraz z Wojtkiem Szczęsnym oraz ich bliskimi długo ukrywali informację o ciąży. Piosenkarka tłumaczy, że ten wyjątkowy czas chciała spędzić w spokoju i cieszyć się z rozwijającego się życia. Piosenkarka twierdzi, że fotoreporterzy żerują na jej prywatności i ich zachowanie jest niezgodne zasadami etyki dziennikarskiej.

„Zachowanie mediów wobec mnie i moich bliskich, w tym nienarodzonego jeszcze dziecka, uważam za niemieszczące się w kanonach jakiegokolwiek dziennikarstwa, naruszające podstawowe zasady etyki żerowanie na moim życiu intymnym, które zadecydowałam się chronić. Ani ja, ani moja rodzina, ani nikt inny – niezależnie od tego kim jest i co w życiu robi – nie powinien i nie może być traktowany jak produkt medialny, jedynie na potrzeby takich lub innych newsów i przychodów z reklam. Każdy z nas ma prawo do swojej intymności, niezależnie od tego czym się zajmuje” -napisała Marina Łuczenko w swoim oświadczeniu.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/marina_official/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ