Agnieszka Włodarczyk: „Nadal jestem struta”

Agnieszka Włodarczyk: „Nadal jestem struta” Gwiazda apeluje do fanów!

Agnieszka Włodarczyk w ostatnich dnia przeżyła bardzo trudne chwile. Aktorka musiała pożegnać swojego ukochanego pieska, którego znalazła cztery lata temu. Gwiazda bardzo zżyła się z czworonogiem. Jak gwiazda teraz czuje się?

Wielka strata

Agnieszka Włodarczyk pieska Leo znalazła cztery lata temu na trasie między Warszawą a Łodzią. Aktorka nie spodziewała się, że pupil tak bardzo odmieni jej życie. Na początku miała obawy, że nie sprosta opiece nad czworonogiem, gdyż często podróżuje i prowadzi nieregularny tryb życia. Jednak potem zdecydowała, że weźmie pieska do swojego domu. Jest przekonana, że to była najlepsza decyzja w jej życiu. Nigdy nie żałowała, że Leo znalazł się u niej, mimo że musiała odmawiać sobie niektórych podróży albo spotkań ze znajomymi, a także często jeździła pupilem do weterynarza na specjalne badania. 

Niestety kilka dni temu gwiazda musiała pożegnać się z pieskiem.

“Jednak tego co postanowiłeś dziś zrobić opuszczając mnie na zawsze chyba nigdy nie przeżyję💔
Nagle i bez uprzedzenia.Tak się nie robi człowiekowi!!!
Pękło mi serce na milion kawałków,nie ma mnie😭
Moja miłości,mój śmieszku,mój rudy psi-ludziku… do zobaczenia w lepszym świecie💔💔” – pisała Agnieszka Włodarczyk kilka dni temu.

Kiedy go znalazłam przy autostradzie jadąc do Łodzi,nigdy nie przypuszczałam,że tak odmieni moje życie… Nie planowałam psa… Nie mogłam przecież pozwolić sobie na taki obowiązek przy moim zawodzie i zamiłowaniu do podróży. Jednak zaryzykowałam i to była najlepsza decyzja w moim życiu❤️ Fakt,może i podróżowałam mniej,odmawiałam sobie spontanicznych wyjazdów i spotkań ze znajomymi,stałam się trochę odludkiem… Nie żałuję… 4 wspólne lata,wspólne wyjazdy,ucieczki przed dzikami,liczne wizyty u weta… tak,moja babcia do tej pory nie dowierza,jak można z psem jeździć do okulisty czy kardiologa. Robić badanie krwi,tomografię,echo serca czy rentgen,w nocy o północy wszystko jedno. Jednak tego co postanowiłeś dziś zrobić opuszczając mnie na zawsze chyba nigdy nie przeżyję💔 Nagle i bez uprzedzenia.Tak się nie robi człowiekowi!!! Pękło mi serce na milion kawałków,nie ma mnie😭 Moja miłości,mój śmieszku,mój rudy psi-ludziku… do zobaczenia w lepszym świecie💔💔💔

A post shared by Agnieszka Włodarczyk (@agnieszkawlodarczykofficial) on

Agnieszka Włodarczyk: „Nadal jestem struta” Gwiazda apeluje do fanów!

Agnieszka Włodarczyk bardzo przeżywa odejście pupila. Nadal czuje się źle. W jej domu jest cicho, pusto i smutno. Wracają piękne wspomnienia związane z czworonogiem.

“Chciałabym Wam z całego serca podziękować za ciepłe słowa i wsparcie po odejściu mojego Przyjaciela Leo❤ To dla mnie wiele znaczy i przywraca wiarę w ludzi.

Niedługo minie tydzień od Jego śmierci,a ja nadal jestem struta.. w domu jest pusto i cicho..

I to zastanawianie się,co jeszcze mogłam zrobić😓

Potem myśli, kiedy Leo ostatni raz widział śnieg… I jak kupowałam drewno do kominka na zimę, nie przypuszczałam, że odejdzie zanim zdążę je spalić😓” – pisze Agnieszka Włodarczyk.

Nie odwracaj wzroku

Aktorka ma jedną ważną prośbę do fanów. My również się dołączamy do apelu!

“Jedna prośba… nie odwracajcie wzroku,kiedy widzicie przy drodze zagubionego czworonoga…

Może Was ominąć najwspanialsza przyjaźń na świecie💔 #ostatniezdjęcie #momentspotkania #przyautostradzie #rip #leo #prawiespaniel #rudarzęska #uchatka #piegowatynosek #mojesłoneczko #śpijspokojnie

Chciałabym Wam z całego serca podziękować za ciepłe słowa i wsparcie po odejściu mojego Przyjaciela Leo❤️ To dla mnie wiele znaczy i przywraca wiarę w ludzi. Niedługo minie tydzień od Jego śmierci,a ja nadal jestem struta.. w domu jest pusto i cicho.. I to zastanawianie się,co jeszcze mogłam zrobić😓 Potem myśli,kiedy Leo ostatni raz widział śnieg… I jak kupowałam drewno do kominka na zimę,nie przypuszczałam,że odejdzie zanim zdążę je spalić😓 Jedna prośba… nie odwracajcie wzroku,kiedy widzicie przy drodze zagubionego czworonoga… Może Was ominąć najwspanialsza przyjaźń na świecie💔 #ostatniezdjęcie #momentspotkania #przyautostradzie #rip #leo #prawiespaniel #rudarzęska #uchatka #piegowatynosek #mojesłoneczko #śpijspokojnie

A post shared by Agnieszka Włodarczyk (@agnieszkawlodarczykofficial) on

———————————————————————————————

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1329 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
pierwsze oficjalne zdjęcia książęcej pary
Mamy pierwsze oficjalne zdjęcia książęcej pary! Wykonał je polski fotograf, który też jest księciem!

Już są pierwsze oficjalne zdjęcia ze ślubu księcia Harry'ego i Meghan Markle. Wykonał je Alexi...