Fit Lovers: Nieudane salto Mateusza. Fanka odniosła poważne obrażenia

Jaki jest stan kobiety, na którą spadł Mateusz z Fit Lovers?

Mateusz z Fil Lovers na gali „See Bloggers 2019” wykonał szalone na scenie salto, jednak nie wszystko poszło po jego myśli. Mężczyznę oślepiło światło, co spowodowało, że spadł na publiczność, a przede wszystkim na kobietę stojącą pod sceną. Jaki jest stan zdrowia poszkodowanej?

Jaki jest stan kobiety, na którą spadł Mateusz z Fit Lovers?

Duet Fil Lovers wystąpił na gali „See Bloggers 2019″, która odbyła się w Łodzi. Para pojawiła się na scenie, a zrobił salto, ale oślepiło go światło, nie udało mu się odzyskać równowagi i spadł na publiczność, a przede wszystkim na młodą kobietę, która była pod sceną. Okazało się, że uszkodził fance dysk na odcinku szyjnym. Mateusz zapewnił, że pokryje wszelkie koszty leczenia.

– Niby wszystko miało być ok, rozmawiałem z tą panią kilkukrotnie. Rozmawiałem z jej mężem i zapewniali, że jest ok i czuje się dobrze. Jakby z tą myślą idąc, staraliśmy się odnieść do tej sytuacji, bo wiecie, my zawsze myślimy pozytywnie i zakładamy te dobre scenariusze. Ale sytuacja trochę się zmieniła i kilka godzin temu dostaliśmy informację, że jednak stan tej pani nie jest jednak taki, jak mógł się wcześniej wydawać. Jestem załamany tą sytuacją. Nie wiem, co ma zrobić, żałuje tego salta z każdą sekundą – mówił mężczyzna.

https://www.facebook.com/FitLovers/photos/a.622267857822093/2231229273592602/?type=3&theater

Jest już lepiej?

Na szczęście okazało się, że obrażenia nie są tak duże – nie jest wymagana rehabilitacja ani specjalistyczne zabiegi, więc Mateusz może na razie spać spokojnie.

„Uszkodzenia nie są tak drastyczne, jak opisują to media. Kobieta na razie nie została skierowana na żadną rehabilitację i nie są wymagane żadne kosztowne zabiegi. Jest obecnie pod opieką lekarza i dostała zalecenia. Mateusz zadeklarował, że jak pojawią się jakiekolwiek koszty, za wszystko zapłaci” – podaje portal WP.

Jednak mamy nadzieję, że następnym razem duet  Fit Lovers będzie trochę ostrożniejszy!

https://www.facebook.com/FitLovers/photos/a.622267857822093/2222886264426903/?type=3&theater

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ