Będzie trzeci sezon „W rytmie serca”

Barbara Kurdej-Szatan gwiazdą „W rytmie serca”. Co sądzi o swojej bohaterce Marii?

Barbara Kurdej-Szatan jest gwiazdą nowego serialu „W rytmie serca” emitowanego na antenie stacji Polsat. Produkcja ma dobrą oglądalność, dlatego powstanie jej drugi sezon. Właśnie trwają nagrania. Aktorka wciela się w rolę Marii. Co sądzi o swojej postaci i jej kontrowersyjnych decyzjach?

„W rytmie serca” przypadł do gustu widzom

W rytmie serca” okazał się wielkim hitem telewizji Polsat. Widzowie pokochali Marię, w którą wciela się Barbara Kurdej-Szatan, oraz Adama granego przez Mateusza Damięckiego, więc nic dziwnego, że powstanie drugi sezon serialu.

Jak Barbara Kurdej-Szatan ocenia nową produkcję? Aktorka uważa, że ludziom podoba się jego dynamika oraz autentyzm. Fantastyczna jest również lokalizacja. Urokliwy Kazimierz kojarzy się wielu widzom z wakacjami.

 „Jest bardzo dynamiczny, sporo się dzieje w każdym z odcinków. Do tego świetni aktorzy. Ludziom również spodobał się jego autentyzm. Nie bez znaczenia jest lokalizacja. Akcja toczy się w Kazimierzu, który kojarzy się widzom z wakacjami. Ja byłam tam po raz pierwszy. I totalnie się zauroczyłam”- wyznaje Barbara Kurdej-Szatan w rozmowie z magazynem „Gala”.

Barbara Kurdej-Szatan gwiazdą „W rytmie serca”. Co sądzi o swojej bohaterce Marii?

Barbara Kurdej-Szatan w serialu gra Marię, która zataiła przed synkiem prawdę związaną z jego ojcem. Tym samym odmówiła kontaktu dziecku z  byłym partnerem. To bardzo kontrowersyjna decyzja. Jak aktorka ocenia postępowanie swojej bohaterki? Też tak by postąpiła?

„Nigdy nie mogłabym postąpić tak jak Maria, która powiedziała synkowi, że jego ojciec nie żyje, odmawiając zarówno jemu, jak i byłemu partnerowi prawa do kontaktu. Tak radykalnej decyzji bym nie podjęła. Ale uważam, że samotne macierzyństwo wymaga siły”- przyznała Barbara Kurdej-Szatan.

O czym jest serial?

„Serial opowiada o losach dr Adama Żmudy (Mateusz Damięcki), młodego i utalentowanego chirurga, który jest lekarzem z powołania. Walczy do upadłego o zdrowie swoich pacjentów i zrobi wszystko, aby im pomóc, często wpadając przez to w kłopoty. Jego błyskotliwą karierę przerywa ostry konflikt z szefem, w efekcie którego musi zrezygnować z pracy w warszawskim szpitalu. Adam jest ambitny, odważny, ciekawy świata i ludzi. Zainspirowany działaniami swojej starszej siostry, chce dołączyć do Lekarzy bez Granic. Jednak przed wyjazdem na misję do Afryki udaje się na krótki urlop do rodzinnego Kazimierza Dolnego. Zatrzymuje się w mieszkaniu, które odziedziczył po śmierci ojca – lokalnego malarza z którym od lat nie utrzymywał kontaktów. Nieoczekiwanie, w trakcie pobytu w malowniczym Kazimierzu dr Żmuda, dzięki swojej dociekliwości i zmysłowi detektywistycznemu uratuje życie kilku ludziom, a innym popsuje szyki. Zatem zamiast relaksu na urlopie, czeka na niego spora dawka adrenaliny oraz niespodziewanych sercowych zawirowań za sprawą dwóch kobiet…” – czytamy na fanpage serialu.

—————————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/W rytmie serca

ZOSTAW ODPOWIEDŹ