Jak polskie WAGs kibicowały piłkarzom? Mamy zdjęcia!

JZa nami mecz Polski z Łotwą w ramach eliminacji do Euro 2020. Polscy piłkarze pokonali swoich przeciwników 2:0. Zobaczcie, jak ukochane naszych sportowców kibicowały im na Stadionie Narodowym!

Zwycięstwem polskich piłkarzy zakończył się ich drugi mecz w eliminacjach Euro 2020! Nasi zawodnicy pokonali drużynę z Łotwy 2:0, a wszystko za sprawą Roberta Lewandowskiego, który w 76. minucie strzelił bramkę oraz Kamila Glika, który w 84. minucie wpisał się na listę strzelców!

A kto pojawił się na trybunach? Zobaczcie, jak naszym piłkarzom kibicowały ich ukochane!

Oczywiście na PGE Narodowym nie zabrakło Ani Lewandowskiej, która wraz z przyjaciółmi z przejęciem obserwowała rozgrywkę. A mąż spisał się na medal!

Na trybunach mogliśmy też zobaczyć Marinę Łuczenko. Piosenkarka jest dumna z naszych piłkarzy!

Dominika Grosicka wraz z dziećmi również trzymała kciuki za naszą reprezentację. Było warto! Mamy zwycięstwo!

Drugim bohaterem meczu był Kamil Glik, który strzelił gola, ale jemu rodzina kibicowała z domu. Przypominamy, że kilka tygodni temu piłkarz po raz drugi został ojcem! Najmłodsza córeczka na pewno będzie dumna z taty!