Małgorzata Rozenek jest w ciąży

Małgorzata Rozenek jest w ciąży? Przeczytajcie TEN wpis!

Małgorzata Rozenek wraz z Radosławem Majdanem pochwaliła się nową bluzą z walentynkowej kolekcji Łukasza Jemioła. Jednak największe zainteresowanie fanów wzbudził tajemniczy wpis prowadzącej „Projekt Lady”! Czy Perfekcyjna Pani Domu spodziewa się dziecka? Przeczytajcie, co napisała na Instagramie!

Małgorzata Rozenek jest w ciąży?

Małgorzata Rozenek spodziewa się dziecka? Wiele na to wskazuje! Gwiazda opublikowała na Instagramie zdjęcie z Radkiem Majdanem – oboje założyli bluzy z walentynkowej kolekcji projektanta Łukasza Jemioła. Jednak największe poruszenie wywołał podpis pod fotką. Co napisała prowadząca „Projekt Lady”?

„#first #comes #love ❤️

#then #comes #marriage ????

#then #comes #baby #inthebabycarriage ??” – czytamy na Instagramie Małgorzaty Rozenek.

https://www.instagram.com/p/BQs9T4_DRlp/?taken-by=m_rozenek

Tajemniczy wpis gwiazdy wywołał poruszenie wśród internautów. Para już niejednokrotnie mówiła, że chciałaby powiększyć rodzinę.

Byłem sportowcem, a sportowcy, muzycy, artyści dojrzewają trochę później. Dlatego, że koncentrujemy się na naszej pasji. Wcześniej nie myślałem o sobie jako o ojcu. Dziś myślę. (…) Wcześniej nie wyobrażałem sobie, że mógłbym wziąć za kogoś odpowiedzialność. Dziś jestem tego pewien. Idę w kierunku powiększenia rodziny –  wyznał po ślubie Radosław Majdan w rozmowie z magazynem „Vivą!”.

„Ja też. Bo ja idę wszędzie tam, gdzie idzie Radosław” – dodała wtedy Małgorzata Rozenek.

Nie ma czego gratulować?

„Czyżby #hashtag coś zapowiadał Pani Małgosiu ?❤️?”,

„Czekamy na tego dzidziusia o którym mowa ??”,

„Czy to news, wymagający radosnych gratulacji? ?”

„Życzę córeczki ?” – pisali internauci.

Jednak nie wszyscy wierzą, że celebrytka jest w ciąży. Uważają, że gwiazda poinformuje swoich fanów dopiero wtedy, gdy nie będzie mogła już ukryć swoich okrąglejszych kształtów.

„Ludzie przestancie gratulować ciąży, której nie ma. Żaden zdrowy na głowe człowiek który ma odrobine wiedzy i obycie w polskim showbiznesie nie ukręcił by na siebie bata i nie powiedział o ciąży na insta zwłaszcza tej ktorej jeszcze nawet w zarysie nie widać.Trzeba było by być kamikadze by w polskim piekiełku zrobić sobie coś takiego.Wiekszość celebrytek przyznaje się do ciąży gdy już po prostu nie da się jej ukryć albo jak ktoś ze znajomych się wygada i już nie ma odwrotu” –  pisze internautka.

Czy według was Małgorzata Rozenek jest w ciąży?

———————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/ m_rozenek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ