Anna Mucha zwolniona

Anna Mucha zwolniona z teatru! Dlaczego? Mamy oświadczenie aktorki!

Anna Mucha zwolniona z teatru MY, dlatego nie zobaczymy jej już w spektaklu „Single po japońsku”. Co jest powodem rozwiązania umowy? Niektórzy zarzucali aktorce konflikt z producentem. Jaka jest prawda? Gwiazda wydała oświadczenie w tej sprawie!

Anna Mucha zwolniona z teatru

Anny Muchy nie zobaczymy już w teatrze MY. Aktorka grała jedną z głównych ról w spektaklu „”Single po japońsku”. Już w listopadzie sztuka została przełożona ze względu na kłopoty zdrowotne gwiazdy.  Mucha z powodu wycieńczenia organizmu zasłabła i znalazła się w szpitalu. Kolejne przedstawienie zaplanowano na 17 grudnia. Jednak wtedy również aktorka nie pojawiła się na scenie, gdyż… teatr rozwiązał z nią umowę!  

Jednocześnie „Super Express” twierdził, że współpraca zakończyła się w wyniku poważnego konfliktu aktorki z producentem spektaklu.

Jak Anna Mucha komentuje doniesienia?

Anna Mucha postanowiła skomentować decyzję teatru oraz liczne doniesienia na ten temat. Aktorce jest przykro, że zarzuca się jej brak profesjonalizmu. Twierdzi też, że producent już od kwietnia tego roku był poinformowany o tym, że nie będzie jej w Polsce od połowy grudnia. Ostrzega również, że osoby, które wymyślają plotki na ten temat zostaną pociągnięte do odpowiedzialności prawnej.

„W związku z pojawiającymi sie, krzywdzącymi mnie plotkami i pomówieniami pragnę zauważyć, ze producent spektaklu „Single po japońsku” (a także wszyscy pozostali współpracujący ze mną producenci) od kwietnia tego roku był uprzedzony o tym, że od 11.12 nie ma mnie w kraju. Pozostałych „dział” nie będę wytaczać, bo nie mam zamiaru toczyć sporów na forach publicznych. 

Jest mi tylko po ludzku przykro, że moim nazwiskiem ktoś firmuje swój brak profesjonalizmu. 

Uprzedzam, ze powtarzanie i wymyślanie plotek mających na celu zdyskredytowanie mojego zaangażowania w prace czy podważanie mojego poważnego podejścia do pracy skutkować bedzie zaangażowaniem profesjonalnych prawników. 

Superak! Szykuj sie! idą po Ciebie!” – czytamy na Instagramie gwiazdy. 

Gdzie zobaczymy aktorkę?

Annę Muchę nadal zobaczymy w teatrze! Aktorka gra jeszcze w innych spektaklach – „Pikantni” i „Letni dzień”. Może niebawem będzie gwiazdą jeszcze innej sztuki?

„Tymczasem widzów zapraszam na pozostałe spektakle z moim udziałem „Pikantni” oraz „Letni dzień”, a producentów do współpracy, jako ze zrobiło mi sie trochę luźniej w kalendarzu ;-)” – pisze Anna Mucha.

—————————————————-

Źródło zdjęć: www.instagram.com/taannamucha

ZOSTAW ODPOWIEDŹ