Aneta Zając zmieniła kolor włosów

Jak Aneta Zając wyglądała na studniówce? Zobacz zdjęcie! Bardzo się zmieniła?

Styczeń i luty to nie tylko czas sportów zimowych, balów karnawałowych, ale również studniówkowych szaleństw! Z tej okazji Aneta Zając pochwaliła się na Instagramie, jak wyglądała na swojej studniówce! Bardzo się zmieniła? Zobaczcie!

Jak Aneta Zając wyglądała na studniówce?

Tegoroczni maturzyści odliczają dni w kalendarzu, w końcu terminy egzaminów dojrzałości coraz bliżej 😉 Jednak najpierw – studniówka! Wiele licealistek z dużym wyprzedzeniem zastanawia się, jaką wybrać kreację, fryzurę oraz makijaż, aby olśnić wszystkie koleżanki, kolegów i grono pedagogiczne. Z okazji zbliżających się balów maturalnych Aneta Zając postanowiła pokazać na Instagramie, jak wyglądała na swojej studniówce oraz przypomniała o założeniu czerwonej podwiązki na lewą nogę, która według przesądów ma przynieść szczęście na maturze.

„#studniowka #notsolongago ? Miłej zabawy wszystkim studniówkowiczom ???? Dziewczyny #czerwonapodwiązka tego dnia jest obowiązkowa ?” – napisała gwiazda.

https://www.instagram.com/p/BO92HbqjdUi/?taken-by=anette.zajac

Podobna do siebie?

Aktorka wybrała na swoją studniówkę wybrała długą suknię ozdobioną koronką, krótki naszyjnik pasując do kreacji oraz delikatny makijaż podkreślający dziewczęcą urodę. Zaskakująca jest jej fryzura – Zając nie miała wtedy blond włosów, lecz ciemne pasma upięte w małe loczki!

Czy gwiazda serialu „Pierwsza Miłość” bardzo się zmieniła? Zdania fanów są podzielone 😉

„Nie poznałam ???”,

„Nic się nie zmieniłaś! Ciągle tak samo piękna!”,

„a ja myślałam ze jestes naturalna blondynka ?”

„mariol.zetAch te modne kiedyś loczki”,

„Pani Anetko ?jakby to było wczoraj ? przepiękna i wciąż młoda – komentują internauci.

Pamiętacie swoje sukienki studniówkowe, a może to wydarzenie jeszcze jest przed wami?

 Zimowe szaleństwo

Niedawno aktorka wraz z synami  i swoimi przyjaciółmi przebywała w górach. Gwiazda serialu „Pierwsza Miłość” dużo jeździła na nartach oraz podziwiała górskie widoki. Czas wracać do pracy?

https://www.instagram.com/p/BOhzwaJA_5R/?taken-by=anette.zajac

————————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/ anette.zajac

ZOSTAW ODPOWIEDŹ