Co robi Ania Lewandowska, gdy ma gorszy dzień? Już wiemy! Nie zgadniecie!

Anna Lewandowska o „Matkach Polkach”. Co im radzi?

Anna Lewandowska z powodzeniem godzi role żony, mamy, trenerki oraz kobiety biznesu. Jak jej się udaje osiągać sukces w tych wszystkich dziedzinach? Gwiazda zdradziła, jak ona to robi! Co ją najbardziej motywuje do działania?

Anna Lewandowska o „Matkach Polkach”. Co im radzi?

Wiele osób zastanawia się, jak Anna Lewandowska to robi, że tak wiele rzeczy jej się udaje. Gwiazda jest szczęśliwą żoną, matką, trenerką, prowadzi również firmę, pisze książki oraz jest aktywna w mediach społecznościowych. Czy czasem nie dopada ją ochota na nic nierobienie? Jak sobie z tym radzi?  

„Jak sprawić żeby nam się chciało, tak jak czasem nam się nie chce?

To częste pytanie ?” – pisała żona Roberta Lewandowskiego na Instagramie.

Jak żyć i nie zwariować?

Gwiazda znalazła odpowiedź na to odwieczne pytanie! Zainspirowała ją… Dorota Wellman!

– Sekretem jest zachowanie równowagi między pracą, a życiem prywatnym. To nas powinno mobilizować, motywować i odpowiednio nastrajać ?
Dorota Wellman powiedziała, że dobra „Matka Polka” może i pracować i mieć dziecko, rozwijać swoje pasje, mieć czas dla siebie i przestać mieć wyrzuty sumienia.
W takim razie nie budujmy sobie murów, a budujmy mosty, które będą łączyły wiele najważniejszych ról i aspektów naszego życia ♥
Jestem mamą, żoną, prowadzę firmy, zarządzam projektami, realizuje swoje pasje i uwielbiam wyzwania, dlatego chcę wybudować jeszcze kilka mostów” – napisała trenerka.

„Czasem ciężko połączyć koła rzeczy będąc sama i doba ma zdecydowanie za mało czasu ale też jestem zdania że trzeba pamiętać o sobie i swoich potrzebach. Ale trzeba walczyć i dawać sobie rade ???”,

„Piękna ? oczu nie można oderwać ? najważniejsze to umieć i uczyć się znajdywać równowagę we wszystkich dziedzinach życia ?” – komentowały internautki.

Czas na święta

Anna Lewandowska skupia się teraz na zbliżających się świętach Bożego Narodzenia. Uwielbia piec pierniczki, którymi obdarowuje rodzinę i znajomych. A wy czujecie już świąteczną atmosferę? W tych dniach pamiętajcie również o odpoczynku, który sprawi, że nadchodzące dni będą jeszcze piękniejsze!

View this post on Instagram

Kocham czas przygotowań do świąt ??♥️ Właśnie rozmawiam o tym z moją znajomą. Pytam: Kaśka czujesz już święta? A Kasia twierdzi: hmm.. Nie ma śniegu… Ale, ale to nie tylko śnieg robi atmosferę, a przede wszystkim My sami! Kto lubi piec pierniki? Zawsze w okresie przedświątecznym piekę ogromną ilość pierników i … rozdaje je ✨?? Niech świąteczna MOC idzie dalej?? Lapcie dwa przepisy na Pierniczki www.hpba.pl Do you like gingerbread? During the festive season, I am always baking a huge amount of gingerbread cookies and … im sharing with friends ✨?? Christmas magic ?? Check out my two recipes for Gingerbread www.healthyplanbyann.com #gingerbread #christmastime #comingsoon #positivevibes

A post shared by Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) on

——————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/annalewandowskahpba

Dodaj komentarz

2450 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Światowe gwiazdy muzyki dołączają do społeczności TikToka

Muzyka to kluczowy element TikToka, który nie tylko pobudza kreatywność, lecz także wyznacza nowe trendy....