Co łączyło Agnieszkę Kaczorowską z Kubą Wojewódzkim? Jest komentarz tancerki!

Agnieszka Kaczorowska o „Tańcu z gwiazdami”. Tak ostrego wpisu jeszcze nie było!

Agnieszka Kaczorowska od czterech lat brała udział w „Tańcu z gwiazdami”. Czy pojawi się w kolejnej edycji programu? Nic z tych rzeczy! Gwiazda zamieściła ostry wpis dotyczący tanecznego show. Co napisała tancerka?

Agnieszka Kaczorowska o „Tańcu z gwiazdami”. Tak ostrego wpisu jeszcze nie było!

Agnieszka Kaczorowska przez 6 edycji partnerowała wielu znanym osobom w „Tańcu z gwiazdami”. Tancerka wiele się przez ten czas nauczyła, poznała smak zwycięstw oraz porażek. Aktorka bardzo angażowała się w swoją pracę, co sprawiało, że nie miała czasu na życie prywatne. Zwraca uwagę, że program kosztuje wiele wyrzeczeń i negatywnych emocji, których nie widzi widownia oglądająca program. Wszystko dzieje się za kulisami.

Gwiazda obecnie coraz bardziej ceni czas spędzony z bliskimi, a także spokój  i harmonię. Przez wiele lat jej tego brakowało.

„Od 2014 roku uczestniczyłam także w programie Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami skąd część z Was może mnie kojarzyć. Choć tańczę od dziecka i odnosiłam zawsze niemałe sukcesy, to ogromna ilość ludzi dowiedziała się o tym kilka lat temu. Przeżyłam na parkiecie TzG 6. edycji, były wzloty i upadki, wygrane i przegrane, ale to co wyniosłam to przede wszystkim doświadczenie i mnóstwo wniosków. Wszyscy, którzy widzieli w piątki uśmiechnięte twarze i kolorowe sukienki, nie wiedzą ile tak naprawdę energii i zdrowia kosztuje ten program. Nie umiem robić coś na pół gwizdka, więc angażowałam się zawsze w to całą sobą, pracowałam znacznie więcej niż ktoś ode mnie wymagał, przez 7 dni w tygodniu po kilkanaście godzin dziennie. To przynosiło także samotność, bo gdzie czas na życie prywatne?! Obecnie jestem na innym etapie życia. Jestem szczęśliwą żoną, tworzę własną rodzinę i cenię sobie spokój oraz równowagę. Pracuję dużo, ale nie ZA DUŻO, osiągając prawdziwe szczęście. Nie zamierzam wracać do starych schematów” – napisała Agnieszka Kaczorowska.

https://www.instagram.com/p/BqsFCsNH7lg/

Tancerze są pionkami?

Dalej jest jeszcze ostrzej! Gwiazda przekonuje, że w „Tańcu z gwiazdami” tancerze często traktowani jak pionki. Nie szanuje się ich i wiele się im nakazuje. Kiedyś aktorka nie przejmowała się tym, ale od kiedy ma własną firmę jest inaczej.  Zwraca uwagę również na presję otoczenia, dlatego nie dziwi się, że wiele znanych osób poddaje się już po pierwszych odcinkach.

(…) To czego nie wiecie o TzG i zrozumieć pewnie mogą to tylko Ci, którzy się tam choćby na chwilę znaleźli, to fakt, że taniec jest tam tylko małym elementem. Ilość presji, czy cała nagonka medialna, która temu towarzyszy nie jest do zniesienia dla każdego…dlatego niektóre gwiazdy w głębi duszy poddają się po pierwszym czy drugim odcinku. Taniec jest dla każdego, ale to NIE JEST program dla każdego. Trzeba mieć bardzo silny kręgosłup i próbować bez względu na wszystko dobrze się tym bawić.Tancerze są niestety często traktowani jak pionki. Kiedyś mi to nie przeszkadzało. Potakiwałam na większość pomysłów, strojów czy zasad, ale teraz ważniejsze są dla mnie MOJE WARTOŚCI. Od kiedy mam swoją firmę, bardzo się zmieniłam, przyznaję. Bardzo szanuję ludzi, którzy dla mnie pracują i staram się tworzyć miejsce nie tylko dla klientów, ale także dla pracowników.Tak też chcę być traktowana przy projektach, gdzie to ja pracuję dla innych. Mam swoje zdanie i mam swoje priorytety” – wyznała Agnieszka Kaczorowska.

https://www.instagram.com/p/BnRdorTgBZX/

Ostatnia edycja

Tancerka już od dłuższego czasu czuła, że „Taniec z gwiazdami” przestał być programem dla niej. Wzięła udział w projekcie, gdyż chciała promować swoją szkołę tańca. Uważa również, że program jest coraz mniej przyjazny dla tancerzy i uczestników, dlatego nie weźmie udziału w zbliżającej się edycji „Tańca z gwiazdami”.

„Już przed ostatnią edycją TzG intuicja podpowiadała mi, że to nie jest już program dla mnie, że ta przygoda się skończyła, że tam się już nie rozwijam, że trzeba iść do przodu. Zgodziłam się jednak, z czysto biznesowego względu – dla promocji swojej szkoły.
Wiedziałam jednak, że ja już tam nie pasuję. Ten parkiet to miejsce dla tancerzy na innym etapie życia.
Sam program też niestety idzie w innym kierunku niż ten, który jest spójny z moją wizją przyszłości. Nie wezmę udziału w najbliższej edycji Tańca z Gwiazdami. Nie sądzę też, abym tańczyła w jakiejkolwiek w przyszłości… Mam inne plany i marzenia” – podsumowała Agnieszka Kaczorowska.

https://www.instagram.com/p/Bo6YjzNHqao/

——————————————————————————————————

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ