Seks oralny przez telefon - OCast

Seks oralny przez telefon – nowa alternatywa dla związków na odległość

Pomyślelibyście kiedyś, że technologia rozwinie się na tyle, aby można było za pomocą aplikacji w telefonie uprawiać seks? OCast umożliwi kobietom rozkosz, nawet jeżeli nie mają obok mężczyzny. Wystarczy posiadać smartfona. 

Wcześniej już powstało urządzenie dla mężczyzn dzięki, któremu na odległość można uprawiać seks oralny. Usługa BlowCast umożliwiała nagranie sesji fellatio i odtworzenie jej na specjalnym gadżecie. Podobna rzecz powstała teraz w wersji dla kobiet.

OCast to aplikacja dzięki, której można na ekranie telefonu zapisać ruchy języka. Nagrać się może każdy. Następnie takie nagranie trafia do bazy, z której można wybrać konkretną transkrypcję. Mają tam się znajdować również sesje zapisane przez gwiazdy porno, modelki oraz zwykłych „amatorów” z całego świata.

Nagrania można pobierać bezpłatnie do końca marca tego roku. Po tym okresie, zapisy będą kosztowały 99 centów. Do odtworzenia zapisanych ruchów języka potrzebny jest gadżet – Lush, oraz czysty ekran telefonu. Bowiem na nim znajduje się więcej bakterii niż na toalecie…

fot. materiały prasowe

ZOSTAW ODPOWIEDŹ