Ania Lewandowska pokazała zdjęcie z Ewą Chodakowską. Zaskakujący podpis!

Ania Lewandowska pokazała zdjęcie z Ewą Chodakowską. Zaskakujący podpis!

Ania Lewandowska i Ewa Chodakowska są najbardziej znanymi trenerkami w Polsce. Obie mają też liczne grono fanów, którzy nie zawsze się lubią. Jednak panie od dawna przekonują, że nie konkurują ze sobą, ale “grają” do jednej bramki. Na dowód tych słów żona piłkarza opublikowała zdjęcie z ‘Chodą”! Co napisała pod fotką?

Ania Lewandowska pokazała zdjęcie z Ewą Chodakowską. Zaskakujący podpis!

Mogłoby się wydawać, że Ania Lewandowska i Ewa Chodakowska nie pałają do siebie sympatią. Jednak nic bardziej mylnego. W wywiadach obie zgodnie podkreślają, że łączą je wspólne pasje: sport oraz zarażanie innych zdrowym stylem życia. Żona piłkarza opublikowała na Instagramie zdjęcie z “koleżanką po fachu”. Co napisała pod fotką?

“Dwie kobiety – jedna pasja 🙌🏻 Two women – one passion 🙌🏻 ✌🏻@chodakowskaewa ☕️” – czytamy pod zdjęciem.

Dobre podejście, jesteśmy na “tak”!

Super babka

Ewa Chodakowska kilka miesięcy temu w programie Jarosława Kuźniara „Onet Rano” opowiedziała, jaka łączy ją relacja z Anną Lewandowską. Gwiazda cieszy się, coraz więcej osób promuje zdrowy styl życia oraz ćwiczenia fizyczne. Docenia starania koleżanki.

„Super babka, fajne rzeczy robi. Ja za wszystkich trzymam kciuki i jest do dla mnie szalenie ważne, żeby takich osób było więcej, żebyśmy mogli się wspierać. To jest jedna bramka, bo my walczymy z fast foodem. Mamy swoich wspólnych wrogów, więc nie wyobrażam sobie prowadzić między sobą wojen. Kibicujemy sobie nawzajem!” – wyznała Ewa Chodakowska.

Ukochana przystojnego Greka skupia się przede wszystkim na swojej pracy, uważa, że wszystkie osoby, które mają podobne priorytety – grają do jednej bramki.

„Nie chciałabym oceniać, skupiam się na tym, co robię. Nie odczuwam rywalizacji, jeśli są osoby, które pasjonują się tym samym, to gramy do jednej bramki. Nie postrzegam osób, które robią podobne rzeczy jako konkurencji. Myślę, że im więcej jest osób trenujących i motywujących tym lepiej” – mówiła trenerka.

Dajemy z siebie wszystko

Również Ania Lewandowska wielokrotnie podkreślała, że nie ma konfliktu z Ewą Chodakowską. Panie wspierają się, zwłaszcza że łączy je wspólny cel. Nie mają problemu z tym, by pochwalić drugą stronę, powiedzieć coś miłego. 

– Nigdy nie było żadnego konfliktu. Jak się poznałyśmy, to się przytuliłyśmy -„cześć, no wreszcie się poznałyśmy”. Każda ma swoją drogę, robimy obydwie wydaje mi się pozytywne rzeczy i ruszamy tyłki z kanapy. Działamy dając z siebie wszystko. I właśnie… wręcz przeciwnie, trzeba to powiedzieć, że my bardzo się w tym wszystkim wspieramy i mówimy „Ewa, super robotę robisz”, „Ania, extra”. Potrafimy sobie to powiedzieć i to jest piękne – wyznała Ania Lewandowska w programie “W roli głównej”.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/annalewandowskahpba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2136 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Edyta Górniak ma bardzo poważny problem ze swoim synem

Edyta Górniak otwarcie przyznała, że mimo świetnego kontaktu z pierworodnym, ma z nim pewien problem....