Brat Joanny Joanna Kulig zdradził płeć i imię dziecka gwiazdy!

Joanna Kulig dostała rolę w amerykańskiej produkcji! Kogo zagra aktorka?

W życiu zawodowym Joanny Kulig duże zmiany! Aktorka nie tylko ma szansę dostać Oscara za rolę w filmie “Zimna wojna”, ale także także szykuje się kolejna produkcja z jej udziałem. Gwiazda zagrała w amerykańskim serialu “Hanna”. W kogo wcieliła się Polka?

Joanna Kulig dostała rolę w amerykańskiej produkcji! Kogo zagra aktorka?

Joanna Kulig ma teraz dobry czas! Film “Zimna wojna”, w którym zagrała główną rolę, jest nominowany do Oscara. Gwiazda wystąpiła również w kampanii odzieżowej marki Reserved, a kilka tygodni temu okazało się, że jest w ciąży! 

To jeszcze nie koniec. Dowiedzieliśmy się, że Joannę Kulig w przyszłym roku zobaczymy w amerykańskiej produkcji Amazon “Hanna”. Serial będzie opierał się na filmie z 2011 roku o tym samym tytule. Tytułowa Hanna od dzieciństwa jest szkolona przez swojego tatę na profesjonalnego zabójcę. Ojcem 16-latki jest agent CIA, któremu zależy na tym, by dziewczyna była coraz lepsza w swoim fachu. Kogo zagrała Joanna Kulig?

– Serial “Hanna” został wyprodukowany przez Amazon. Kręciliśmy go w Budapeszcie. Wcieliłam się w mamę głównej bohaterki, Joannę. Gdy się  tym dowiedziałam, byłam zaskoczona – mówiła Joanna Kulig w rozmowie z “Tele Tygodniem”.

Aktorka zagrała u boku znanych gwiazd m.in.Mireille Enos oraz Joela Kinnamana.

Sesja zdjęciowa do magazynu Uroda Życia miesięcznik, marzec 2017.

Opublikowany przez Joanna Kulig Środa, 22 lutego 2017

Super przeżycie

W serialu nie zabrakło niebezpiecznych scen. Nawet potrzebna była pomoc kaskadera. Jednak Polka bardzo lubi wyzwania, więc doskonale czuła się na planie.    

Mieliśmy skomplikowane sceny pościgów. Muszę przyznać, że bardzo mi się to podobało. Wszystko musiało być perfekcyjne. Helikopter rusza, robi okrążenie, a my w aucie zakręcamy razem z nim. Do tego ja krzyczę w wyznaczonym co do sekundy momencie. Nasz samochód był prawdziwą konstrukcją. Kierownica znajdowała się z tyłu. Joel udawał, że prowadzi, a siedzący za nami kaskader wykonywał wszystkie ewolucje. Super przeżycie”, ekscytowała się Kulig w rozmowie z tygodnikiem

Premiera serialu “Hanna” zaplanowana jest na 2019 roku, ale już teraz jesteśmy pewni, że Joanna Kulig doskonale poradziła sobie w nowej roli. 

Czekacie na tę produkcję?

—————————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: pl.m.wikipedia.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

589 More posts in Film i Teatr category
Recommended for you
zamek ogrodzieniec
Polski zamek jako Kaer Morhen w Wiedźminie? Zdjęcia przenoszą się na Śląsk

Dotychczas zdjęcia do serialu The Witcher realizowane były Węgrzech i na hiszpańskiej wyspie La Palma....