Były chłopak Mariny, Wojtek Łozowski, o jej nowej płycie

Były chłopak Mariny, Wojtek Łozowski, o jej nowej płycie! Podoba mu się?

Kilka dni temu na rynku muzycznym ukazała się nowa płyta Mariny Łuczenko. Album „On my way” bardzo podoba się jej mężowi, Wojtkowi Szczęsnemu. A jak o muzyce wokalistki myśli Wojtek „Łozo” Łozowski, były chłopak gwiazdy? Spodziewaliście się takich słów?

Były chłopak Mariny, Wojtek Łozowski, o jej nowej płycie! Podoba mu się?

Marina Łuczenko i Wojciech Łozowski byli parą przez kilka lat. Później ich drogi się rozeszły. Piosenkarka związała się z Wojtkiem, ale Szczęsnym. Para w 2016 roku wzięła ślub. Piłkarz jest zachwycony twórczością swojej żony? A co o nowej płycie myśli „Łozo”?

Wojtek Łozowski bardzo chwali swoją byłą dziewczynę. Uważa, że jest piękna i utalentowana. Ma poczucie poczucie rytmu i estetyki. Jednak nie do końca przypadła mu do gustu nowa płyta gwiazdy…

– Staram się słuchać, co Mara puszcza i wymyśla. Dwa lata spędziliśmy dosyć blisko ze sobą. Faktycznie jest jedną z najfajniejszych wokalistek jakie poznałem w życiu. Mara ma wszystko, jest przepiękną kobietą, ma super poczucie gustu, ma poczucie rytmu, umie się ruszać, umie się ubrać, ma poczucie estetyki w klipach. To wszystko jest fajne. Podobało mi się nawet  „On my way”. Ten najnowszy numer spoko, natomiast ciągle gdzieś tam czuję myślenie komercyjne, a chciałbym żeby Mara tak siadła i walnęła swoje „true”, co tam jest w serduchu gra. Chyba, że to jest to – no to ok, to wtedy może nie do końca to jest dla mnie- przyznał „Łozo” w rozmowie z dziennikarzem Faktu.

Czy utrzymują teraz kontakt?

Okazuje się, że para ma sporadyczny kontakt. Jednak, jak są w jednym mieście, to czasami się spotykają. Marina Łuczenko i Wojtek Szczęsny zaprosili go nawet kiedyś do swojego domu!

– Mamy taki kontakt na zasadzie: raz na parę miesięcy jest okazja, albo jest sytuacja w której gdzieś tam okazuje się, że jesteśmy w wspólnym mieście to zagadamy. Teraz dłuższy czas się nie widzieliśmy, nie gadaliśmy, natomiast jak byłem w Londynie, jak Polacy grali na Euro, nawet przed, udało mi się spotkać z Marą i z Wojtkiem. Pogadaliśmy sobie, zaprosili mnie do siebie- przyznał Wojciech Łozowski.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/marina_official/                  

ZOSTAW ODPOWIEDŹ