Selena Gomez śpiewa o Justinie Bieberze? Posłuchaj jej nowej piosenki!

Selena Gomez niedawno rozpoczęła swoją trasę koncertową „Revival Tour 2016”. Podczas występu na żywo w Las Vegas zaprezentowała nową piosenkę „Feel Me”. Fani i dziennikarze są przekonani, że nowy utwór gwiazdy opowiada o jej związku z Justinem Bieberem! Czy też tak sądzicie? Zobaczcie nagranie!

{youtube}4YwoZq9ph0M |600|450|0{/youtube}

O kim jest ta piosenka?

Wiele osób nie ma wątpliwości, że piosenka dotyczy właśnie związku Seleny z Justinem. W utworze „Feel me” możemy usłyszeć: „Nikt nie kocha Cie tak jak ja. Nigdy Cię nie zdradziłam, nigdy nie oszukałam. Nigdy nie przedłożyłam nikogo nad Ciebie. Dałam Ci przestrzeń i czas. A teraz Ty mówisz mi, że za mną tęsknisz i że jestem wciąż w Twoich myślach. Byliśmy parą jedną na milion. Nasza miłość jest ciężka do znalezienia”. Podobno Justin Bieber jest zachwycony piosenką!

Jakiej piosenki nie zaśpiewa Selena?

Gomez jasno dała do zrozumienia, że temat dotyczący jej znajomości z Bieberem jest dla niej nadal zbyt bolesny, dlatego podczas trasy koncertowej nie usłyszymy słynnej piosenki „The Heart Wants What It Wants”, które inspiracją był jej związek z Justinem Bieberem. Dla Entertainment Weekly powiedziała: „Są rzeczy, których nie mogę zrobić. Nie będę śpiewała na trasie tej piosenki, bo nie chcę. To tak, jakbyś poczuł zapach, który kojarzy ci się z przeszłością. Ale ty nie chcesz tam wracać. To jest jeszcze bardziej skomplikowane”.

Czy jest jeszcze cień nadziei na powrót?

Justin wielokrotnie wspominał swój związek z Seleną. Para spotykała się na przełomie 2011 i 2012 roku. Wygląda również na to, że muzyk cały czas nie może pogodzić się z rozstaniem. Co jakiś czas publikuje w Internecie swoje dawne zdjęcia z wokalistką. Jedno z nich wyjątkowo mocno podbiło serca fanów i w ciągu kilku tygodni zebrało największą liczbę polubieni w historii Instagrama. Przeczytaj – Najpopularniejsze zdjęciu na Instagramie. Zobaczcie niesamowitą fotę! Jednak Selena cały czas utrzymywała, że temat związku z Justinem jest dla niej zamknięty i nie chce już o nim mówić. Tym bardziej fani są zaskoczeni, że artystka przygotowała tak osobistą piosenkę. Wielu z nich nie ma wątpliwości, że Gomez śpiewa właśnie o Bieberze i chciałaby, aby para znowu się zeszła.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ