Gwiazda „Idola” wygrała walkę z nowotworem. Poruszające wyznanie!

Gwiazda „Idola” wygrała walkę z nowotworem. Poruszające wyznanie!

Marta Smuk, uczestniczka drugiej edycji „Idola” stoczyła długą walkę z nowotworem. Jednak najważniejsze, że wygrała ten pojedynek. Artystka opowiada o swojej walce z chorobą.

Gwiazda „Idola” wygrała walkę z nowotworem. Poruszające wyznanie!

Marta Smuk brała udział w drugiej edycji „Idola” na przełomie 2002 i 2003 roku. Dobrze jej szło w muzycznym talent show, jednak ostatecznie zajęła czwarte miejsce. Program wygrał wtedy Krzysztof Zalewski.

Okazuje się, że uczestniczka „Idola” przez ostatnie miesiące walczyła z chorobą nowotworową. Artystka pokazała poruszające zdjęcia, na których widzimy z krótkimi włosami i blizną na piersi. Podzieliła się fotografiami, aby pokazać swoje wsparcie dla innych kobiet, które zmagają się z nowotworem.

„Dokładnie rok temu straciłam swój atrybut kobiecości…straciłam? Czyżby?

Solidaryzuję się dziś z wszystkimi kobietami,które przeżywają dziś to,co rok temu przeżywałam ja!!!!! A dla siebie i dla Was pozbyłam się przed chwilą jeszcze jednego atrybutu… Kobiecość ma się w sercu i w głowie-nie na!!!! BĄDŹCIE SILNE!- napisała Marta Smuk na Facebooku.

https://www.facebook.com/marta.smuk.7/posts/2759392100778562

Nowotwór już za mną

Marta Smuk jest szczęśliwa, że udało jej się wygrać walkę z chorobą. Wciąż jest czujna, jednak cieszy się, że „wróciła do żywych”. Choć za nią najtrudniejszy czas w życiu, to paradoksalnie dowiedziała się wtedy o sobie najwięcej i nikt jej tego nie zabierze.

„LECZENIE CHEMIOTERAPIĄ ZAKOŃCZONE!!!!!! ZADZWONIONE!!!!!!!!!!

To był jeden z najtrudniejszych a zarazem najpiękniejszych lat w moim życiu. To czego doświadczyłam, to co zrozumiałam i to,czego dowiedziałam się o sobie nikt mi nie zabierze! Nigdy nie powiem, że jestem zdrowa ,bo nowotwór to choroba przewlekła ale jestem bezpieczna i to poczucie daje mi spokój i szczęście!- czytamy na Facebooku we wpisie z lipca tego roku.

Gratulujemy i życzymy dużo zdrowia!

Marta Smuk na co dzień realizuje się w Teatrze Muzycznym Gdynia. Kocha swoją pracę i związane z nią wyzwania.

„Dziękuję wszystkim za tą premierę!!! DZIĘKUJĘ ZA KWIATY,UPOMINKI ALE PRZEDE WSZYSTKIM ZA SŁOWA:)))) Najbardziej ściskam mają drużynę -„Drużynę Maybelle” JESTEŚCIE MOJĄ SIŁĄ!!!!” – pisała jakiś czas temu Marta Smuk.

Kibicujemy!

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2719222408128865&set=pb.100001233985817.-2207520000.0.&type=3&theater

———————————————————————————-

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ