Newsweek hejtuje Lewandowskich? Kamil Haidar broni słynną parę!

Ania i Robert Lewandowscy podbijają Mazury! W co inwestują?

Robert Lewandowski doskonale zdaje sobie sprawę, że jego sportowa kariera nie będzie trwać wiecznie. Piłkarz wraz z żoną już od dawna inwestuje w intratne projekty. Już niedługo „Lewy” wraz ze swoimi wspólnikami zamierza zmienić Giżycko w „Wenecję Mazur”. Jaki ma pomysł na biznes?

Ania i Robert Lewandowscy podbijają Mazury! W co inwestują?

Ania i Robert Lewandowscy nie tylko spełniają się w sporcie, ale również mają żyłkę do biznesu. Para zainwestowała przedsięwzięcie, które ma zmienić nie tylko Giżycko, ale ożywi turystycznie cały region. Lewandowscy wraz ze wspólnikami planują wybudować na Mazurach ekskluzywny ośrodek dla wczasowiczów. Goście będą mogli korzystać z bardzo wielu atrakcji. Mają pojawić się nawet gondole z Włoch!

– Udało nam się stworzyć projekt sieciowy, który zmieni nie tylko Giżycko, ale też w pewnym sensie Mazury. Każdy turysta będzie mógł u nas nabyć pakiet na całych Mazurach. Na przykład wynajmując jacht, zakupi też rybę, nocleg, skorzysta z warsztatów u rybaków i wypożyczy podwodnego drona. Chcemy również ożywić giżycki kanał i sprowadzić prawdziwe gondole z Włoch. Nie mogę jeszcze zadeklarować, ile ich będzie, ale wstępnie planujemy, że co najmniej 10. Wiem, że mówi się już po cichu, że Giżycko może stać się Wenecją Mazur. Trudno powiedzieć, czy ta nazwa się utrzyma, jednak na pewno dużo się tu zmieni. Na lepsze – mówił w rozmowie z Onetem Paweł Petrusewicz, jeden ze wspólników Roberta.

https://www.instagram.com/p/BiWQ6sSFoMy/?hl=undefined&taken-by=annalewandowskahpba

Restrykcyjne wymagania

Ania i Robert Lewandowscy kochają Mazury. Mają tam posiadłość, w której odpoczywają podczas wakacji. Para jest pewna, że również turystom również spodoba się to miejsce. Projekt musiał spełnić restrykcyjne wymogi, ale udało się. 

– Program „Polska Północno-Wschodnia” narzucił nam bardzo restrykcyjne wymagania – przyznaje w rozmowie z Onetem Paweł Petrusewicz. – Na pewnym etapie zakwestionowano naszą innowacyjność, ale zdołaliśmy zmienić swój projekt. Za nami ciężki rok walki o to dofinansowanie. Z kilkudziesięciu wniosków wybrano tylko sześć. Nasz uzyskał najwyższą liczbę punktów. 

W takim razie z niecierpliwością czekamy na „Wenecję Mazur”, a wy?

——————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: www.instagram.com/annalewandowskahpba

ZOSTAW ODPOWIEDŹ