Ania i Robert Lewandowscy podbijają Mazury

Ania i Robert Lewandowscy podbijają Mazury! W co inwestują?

Robert Lewandowski doskonale zdaje sobie sprawę, że jego sportowa kariera nie będzie trwać wiecznie. Piłkarz wraz z żoną już od dawna inwestuje w intratne projekty. Już niedługo “Lewy” wraz ze swoimi wspólnikami zamierza zmienić Giżycko w “Wenecję Mazur”. Jaki ma pomysł na biznes?

Ania i Robert Lewandowscy podbijają Mazury! W co inwestują?

Ania i Robert Lewandowscy nie tylko spełniają się w sporcie, ale również mają żyłkę do biznesu. Para zainwestowała przedsięwzięcie, które ma zmienić nie tylko Giżycko, ale ożywi turystycznie cały region. Lewandowscy wraz ze wspólnikami planują wybudować na Mazurach ekskluzywny ośrodek dla wczasowiczów. Goście będą mogli korzystać z bardzo wielu atrakcji. Mają pojawić się nawet gondole z Włoch!

– Udało nam się stworzyć projekt sieciowy, który zmieni nie tylko Giżycko, ale też w pewnym sensie Mazury. Każdy turysta będzie mógł u nas nabyć pakiet na całych Mazurach. Na przykład wynajmując jacht, zakupi też rybę, nocleg, skorzysta z warsztatów u rybaków i wypożyczy podwodnego drona. Chcemy również ożywić giżycki kanał i sprowadzić prawdziwe gondole z Włoch. Nie mogę jeszcze zadeklarować, ile ich będzie, ale wstępnie planujemy, że co najmniej 10. Wiem, że mówi się już po cichu, że Giżycko może stać się Wenecją Mazur. Trudno powiedzieć, czy ta nazwa się utrzyma, jednak na pewno dużo się tu zmieni. Na lepsze – mówił w rozmowie z Onetem Paweł Petrusewicz, jeden ze wspólników Roberta.

Rok, który zmienił nasze życie. Klara.💞 Mija rok, od kiedy urodziłam naszą Córeczkę Klarę. To był magiczny czas, pełen miłości, niespodziewanych wrażeń, poznawania małego człowieka i siebie na nowo. Odgadywania Jej potrzeb i swoich emocji. Ogromnych zmian, za które jestem Jej wdzięczna. Nasza miłość! 💞 Nowy post 👉🏻 www.hpba.pl 💞 🍬🌸🍦🍭💞 wszystkiego Najlepszego Skarbie nasz! The year that changed everything. Klara. 💞 A year has passed since I gave birth to my baby Daughter. It’s been a magical time, full of love, unexpected feelings, getting to know a little human being and myself. Guessing Her needs and my emotions. A year of huge changes that I am grateful to Her for. 💞🍭🍬🍦🌸 new post www.hpba.pl #happybirthday #Klara #myLove #Love #Family #LeeandowscyTeam #RobertLewandowski #annalewandowska #photo @martawojtal @babybyann #OneYearOld #happybirthdayKlara

A post shared by Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) on

Restrykcyjne wymagania

Ania i Robert Lewandowscy kochają Mazury. Mają tam posiadłość, w której odpoczywają podczas wakacji. Para jest pewna, że również turystom również spodoba się to miejsce. Projekt musiał spełnić restrykcyjne wymogi, ale udało się. 

– Program “Polska Północno-Wschodnia” narzucił nam bardzo restrykcyjne wymagania – przyznaje w rozmowie z Onetem Paweł Petrusewicz. – Na pewnym etapie zakwestionowano naszą innowacyjność, ale zdołaliśmy zmienić swój projekt. Za nami ciężki rok walki o to dofinansowanie. Z kilkudziesięciu wniosków wybrano tylko sześć. Nasz uzyskał najwyższą liczbę punktów. 

W takim razie z niecierpliwością czekamy na “Wenecję Mazur”, a wy?

——————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: www.instagram.com/annalewandowskahpba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1407 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Adam Nawałka jest… Głąbem
Adam Nawałka jest… Głąbem? Kto tak nazwał trenera?

Polska reprezentacja nie popisała się w meczu z Senegalem. Krytykowani są nie tylko piłkarze, ale...