Agnieszka Kaczorowska na wigilię w nowym domu! Zobaczcie zdjęcie

Agnieszka Kaczorowska pokazała, jak bawiła się na shower baby!

Agnieszka Kaczorowska jest w zaawansowanej ciąży, a w Dzień Matki urządziła huczne baby shower! Jak gwiazda bawiła się na przyjęciu? Zobaczcie piękne zdjęcia!

Agnieszka Kaczorowska pokazała, jak bawiła się na shower baby!

Agnieszka Kaczorowska już niedługo powita na świecie swoje pierwsze dziecko. Gwiazda jest w zaawansowanej ciąży, więc w Dzień Matki przyszedł czas na uroczyste baby shower, które spędziła z bliskimi jej kobietami. Przyjęcie udało się, a i pogoda dopisała!

„Za mną najbardziej wyjątkowy Dzień Mamy w życiu… jak do tej pory? Staję się mamą i to dziś świętowałam z bliskimi mi kobietami.?? Było pięknie dzięki @mariajustdoit.pl ! Było słodko dzięki @lavanillecupcakes ! Było zabawnie dzięki Sis @yolechkas_island ! Była wyjątkowa atmosfera dzięki wszystkim kochanym gościom! No i mam to wszystko uwiecznione na pięknych zdjęciach dzięki @margografia ? Love U all ❤️❤️❤️ Ach i pogoda była piękna! ?☀️” – napisała Agnieszka Kaczorowska na Instagramie.

https://www.instagram.com/p/Bx73Xeton9h/

Bądźcie szczęśliwe

Agnieszka Kaczorowska za pośrednictwem Instagrama złożyła wszystkim mamom życzenia z okazji ich święta. 

„Wszystkim mamom przesyłam najlepsze życzenia? Bądźcie szczęśliwe i spełnione, kochane i silne, cierpliwe i spokojne?” – czytamy na Instagramie gwiazdy.

https://www.instagram.com/p/Bx-RtiPIwgY/

Agnieszka Kaczorowska na baby shower bawiła się świetnie, ale nie przez całą ciążę czuła się świetnie i była pełna energii… 

„(…) Pierwszy trymestr był bardzo trudny, nie miałam siły, były okropne mdłości. (…) Przez te pierwsze trzy miesiące bywało, że łzy mi się cisnęły do oczu, mówiłam: “Nie dam rady, w co ja się wpakowałam. Tak bardzo chcę mieć dziecko, ale nic nie jestem w stanie zrobić, żeby się lepiej poczuć”. Przelewałam się przez ręce” – wyznała aktorka  w rozmowie z magazynem “Viva! Mama”.

https://www.instagram.com/p/Bx5KpNHIEBK/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ