Nowy singiel Roksany Węgiel podbija internet. Fani zachwyceni

Michał Szpak: Programy talent show zabierają dzieciństwo. Roksana Węgiel odpowiedziała!

Michał Szpak jest jurorem w „The Voice of Poland”, jednak ma niepochlebną opinię o programach muzycznych dla dzieci. Co im zarzuca? Młoda Roksana Węgiel odpowiada!

Michał Szpak: Programy talent show zabierają dzieciństwo. Roksana Węgiel odpowiedziała!

Michał Szpak zauważa, że choć młodzi artyści przygotowani są wokalnie, to ma wrażenie, że medialna przygoda zabiera im najlepsze lata dzieciństwa i wczesnej młodości. Doskonale zdaje sobie sprawę, że nie uda się cofnąć czasu, dlatego warto zastanowić się, czy warto w tak młodym wieku startować do świata show-biznesu.

„To jest trudny temat. Te dzieci mają ogromny talent, ogromny. Tylko zabiera się im dzieciństwo po prostu i to jest bardzo kontrowersyjne dla mnie. Ze swojej perspektywy wiem, że ja straciłem 4 lata takiego okresu, gdzie mogłem studiować. Oczywiście ja byłem na studiach, ale one wyglądały zupełnie inaczej, one były wręcz eksternistyczne, i nie wrócisz do tego momentu już, nie jesteś w stanie tego zrobić. I nie wiem, czy te wszystkie dzieciaki, mimo że są gotowe na tę karierę, bo one są gotowe wokalnie, czy im nie będzie tego brakowało. Nie cofniesz tego czasu” – mówił Michał Szpak w rozmowie z „Wirtualną Polską”.

https://www.facebook.com/roxiewegiel/photos/a.522363094889842/766288087164007/?type=3&theater

To cudowna przygoda

Roksana Węgiel wygrała 1. edycję „The Voice Kids” oraz 16. Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Dziś młoda artystka jest rozpoznawalna nie tylko w Polsce, ale coraz częściej ma fanów z zagranicznych krajów. Cieszy się, że dzięki programom mogła poznać wiele znanych i utalentowanych osób. Nie zgadza się z opinią Michała Szpaka.

To jest nieprawda, że 'The Voice Kids’ zabiera dzieciństwo. Jest to cudowna przygoda. Polecam każdemu, kto kocha śpiewać. Czułam się tam jak w domu. Panowała cudowna atmosfera. Ludzie byli niesamowici. Trafiła nam się super ekipa. Miałam okazję poznać tam niesamowite osoby: Edytę Górniak, Tomsona i Barona, Dawida Kwiatkowskiego. Super przeżycie – powiedziała Roksana Węgiel w rozmowie z portalem „Pomponik”.

A czy mam marzenie? 

„Oczywiście że mam! Największe jest to by moja muzyka była znana nie tylko w Polsce, ale też poza jej granicami naszego kraju. Nie wiem jeszcze jak mi się to uda, ale będę robić co w mojej mocy, by tak właśnie się stało” – zdradziła Roksana Stacji7.

https://www.facebook.com/roxiewegiel/photos/a.522363094889842/745637875895695/?type=3&theater

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: Źródło zdjęć: By Serecki – Praca własna, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=74619067

ZOSTAW ODPOWIEDŹ